Nebankovní úvěr,úvěrový rámec: 100.000 Kč - 10.000.000 Kč

Naše společnost se zaměřuje na nebankovní úvěry se zajištěním nemovitého majetku,které jsou určeny pro : Fyzické soby,podnikatele a drobné živnostníky.Možnost ručením i 3.osobou.

Úvěrový rámec u naší společnosti je od: 100.000 Kč do: 10.000.000 Kč.
Splatnost úvěru je až. 20 let.

Naše společnost ke každému klientovi přistupuje individuálně,rádi Vaší situaci zkonzultujeme a navrhneme Vám to nejvhodnější řešení.

Nejčastějším produktem u naší společností je vyplácení exekucí:Vy komunikujeme za Vás vyčíslení dluhu u exekutorů,případně i u jiných věřitelů,či bankovních ústavů a dluhy za vás zaplatíme.

Mezi naše další produkty patří: Zpětný leasing nemovitosti,odkoupíme od Vás nemovitost,případné dluhy za Vás zaplatíme a necháme Vás bydlet ve vaší nemovitosti nadále.Nemovitost si můžete od nás kdykoliv odkoupit zpět za sjednaných podmínek.

Další produkt u naší společnosti je: Výkup nemovitostí.Výkupní cena nemovitosti je individuální, podle lokality a stavu dané nemovitosti. Odkupní cena je až do výše 80% z tržního odhadu nemovitosti. Právní servis v ceně, rychle vyplacená kupní cena.

Kontaktujte nás nezávazně na telefonní číslo: 608 119 100,zanechte nám sms,ozveme se vám zpět.Případně nás kontaktujte na e-mail:info@nebankovnifinance.eu
Zkonzultujeme Vaší situaci a navrhneme,Vám to nejvhodnější řešení pro Vás.

Kontaktní údaje

Jméno:J&D Capital Corporation spol.s.r.o.
Telefon:608119100
E-mail:info@nebankovnifinance.eu
Web:http://www,nebankovnifinance.eu
Kraj:Praha
Druh:Nebankovní půjčky
Typ:Nabídka
Datum:16.09.2017
Jedná se o nepoctivý inzerát? Nahlašte to!