Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Vyberte si půjčku od poskytovale, který bydlí co nejblíže vašemu městu (Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk), osobní setkání je vždy lepší volba.

Smart půjčka 50 tisíc hotově na ruku
U nás dostanete hotovostní půjčku pěkně na ruku! Stačí vyplnit naší online žádost, zavoláme vám a půjčku s vámi vyřídíme.

Půjčka se zástavou nemovitosti
Půjčíme i vám! Stačí nám nemovitost k ručení a půjčka může být vaše! Vyplňte naší online žádost, zavoláme vám a domluvíme podrobnosti.

Rychlá půjčka 500 - 4000 Kč
Půjčte si 500 - 4000 Kč, jednoduše bez zbytečných formalit, půjčíme i vám!

Kvalitní finanční služby
Jedinečná nabídka kvalitních finančních služeb, nabízím možnost úvěru do 3.000.000 Kč bez zástavy nemovitostí a bez kontroly registrů, s možnou splatností až 20 let. Nabízím také možnost úvěru do 500.000 Kč bez nutnosti dokládání příjmu. Realizace celého úvěru do 48 hodin. Kompletní informovanost o produktu samozřejmostí. Podepisujete vždy smlouvu ke schválenému úvěru. Vaše žádosti posoudím zdarma a nezávazně. Poptávejte výhradně na emailu: marcel.prazan@gmail.com
Marcel Pražan, olomoucky / 17.09.2014

Půjčíme Vám 10.000,-Kč - 200.000,-Kč
Půjčíme Vám 10.000,-Kč – 200.000,-Kč

Bez poplatků před a po vyplacení.
Bez registrů. Půjčit si můžete ihned na cokoliv.

Schválení půjčky probíhá po telefonu.
Do 20 minut od žádosti.

Při řádném splácení má každý klient nárok
na další půjčku s nižším úrokem.

Úvěr pro:
zaměstnance,
důchodce
OSVČ
matky na MD

Zavolejte, zanechte kontakt, zavoláme zpět.

Pro celou ČR.
Jana Finanční, olomoucky / 14.09.2014

Unikátní fofr půjčka i do 500.000,-Kč
Unikátní fofr půjčka - vyplňte online formulář, v dalším kroku máte možnost zažádat i o půjčku do 500.000,-Kč
JanaPánková, olomoucky / 12.09.2014

Dostupná půjčka do 3 miliónů Kč
Nabízíme krátkodobé a dlouhodobé úvěry, které jsou dostupné na našich internetových stránkách www.kbpujcky.cz. U nás neplatíte žádné poplatky předem, ani nevoláte na placené čísla. Stačí jednoduše zadat své kontaktní údaje do naší online žádosti a my vás budeme obratem kontaktovat. U nás si můžete půjčit až 3 milióny Kč do 48 hodin. Nabízíme u naší nebankovní půjčky solidní jednání a rychlé vyřízení.
Iva Novotná, olomoucky / 10.09.2014

Bez registru Vám půjčíme 50 000 – 3 000 000 Kč
Bez registru Vám půjčíme 50 000 – 3 000 000 Kč

Přímý poskytovatel přichází s exkluzivní nabídkou půjčky přímo Vám na míru. Půjčka je bezúčelová, tudíž ji můžete použít zcela na cokoliv – klasický úvěr, ani konsolidace či hypotéka už není žádný problém. Půjčka je určena jak zaměstnancům, tak i podnikatelům, ženám na MD, seniorům. Nabídka je časově omezená – proto neváhejte a zažádejte ihned v online formuláři na www.expres-pujcka.com a očekávejte, že se Vám do 24 hodin ozveme z našeho úvěrového centra s individuálním řešením Vašeho požadavku.

Petromila Dostálová, olomoucky / 8.09.2014

Férové jednání
Nebankovní půjčka od 10.000,- do 200.000,-Kč - půjčka je bezúčelová - neručíte majetkem. Pro OsvČ do 200.000,-Kč. Neprověřujeme registry, ano Solus - tudíž vysoká průchodnost. Schválení do 15 minut od kontaktování Půjčka je určena: zaměstnance důchodce - starobní , invalidní matkám na MD OSVČ, podnikatelé - do 200.000,-Kč Nevybíráme poplatky před ani po vyplacení Při řádném splácení nárok na další půjčku, možnost odkladu splátek až na 3 měsíce. Kontaktujte: Jana Pánková - 739 479 816 financnirezerva@gmail.com - napište SMS nebo email

Finanční, olomoucky / 5.09.2014

Půjčka do 24 hod
rychlé korektní jednání, 5 000 - 50 000Kč,až k Vám domů
Berta, olomoucky / 3.09.2014

Půjčky všem bez poplatků
Pro vyřízení půjčky do 24hodin na měsíční splátku volejte 777467392 nebo pište na email jistotazd@seznam.cz
Zdenka, olomoucky / 3.09.2014

Nebankovní úvěry pro Vás
Neuvěřitelná nabídka úvěru pro Vás od 30.000 Kč do 2.500.000 Kč s možnou splatností až 240 měsíců. Tato nabídka platí pro celou ČR a pro všechny občany do 70ti let. Realizace celého úvěru do 48 hodin. Nejnižší úroková sazba na trhu. Žádosti posoudím zdarma a nezávazně. Poptávky zasílejte na email: nebankovni.sluzby@gmail.com
Radim Ochotný, olomoucky / 2.09.2014

Půjčka do 24 hod
rychlé jednání, peníze při podpisu smlouvy.
Berta, olomoucky / 2.09.2014

Závratná nabídka úvěru
Nabídka financování od soukromého investora od 30.000 Kč do 2.500.000 Kč bez prokazování účelu, úvěr lze také použit ke konsolidaci Vašich závazků. Individuální přístup ke každému žadateli, výše splátek a doba splatnosti přizpůsobena vašim finančním možnostem. Předčasné splacení části nebo celého úvěru zcela zdarma a bez navýšení. Bez poplatků předem a bez podvodných praktik. Solidní a rychlé jednání samozřejmostí. Zpracování žádosti je zcela zdarma a nezávazně. Poptávky zasílejte výhradně na email: nebankovni.sluzby@gmail.com
Radim Ochotný, olomoucky / 27.08.2014

nabídka úvěr 3% sazbou
Licencovaný úvěr věřitel, nabízíme cenově dostupné půjčky na 3% úrokovou sazbou k dispozici pro místní a mezinárodní dlužníků, Jsi vážně zájem o skutečnou půjčku bez stresu? Potřebujete tento úvěr pro podnikání a vymazat své účty? Pak nám zašlete e-mail se pro více informací na adrese: rayrichardfinanceservice@gmail.com
Ray Richard, olomoucky / 26.08.2014

Férová americká hypotéka za seriózních podmínek
POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
Po dlouhodobých zkušenostech s prací s klienty jsme vytvořili bezkonkurenční produkt nebankovního charakteru – půjčku se zástavou nemovitosti tzv. americkou hypotéku. Snažili jsme se vytvořit poctivý a přívětivý produkt pro širokou škálu klientů bez zbytečného papírování a zdlouhavých formalit. Pro klienta tímto plyne mnoho výhod:
******************************************************************
V prvé řadě si zakládáme na co nejlepší informovanosti našeho zákazníka tzn. veškeré detaily a informace sdělíme ihned a bez zbytečných skrupulí, s klientem jednáme férově a na rovinu. Klient neplatí žádné poplatky předem, ba naopak klient získá předem posouzení zcela zdarma. Jinými slovy, se zákazníkem se spojí náš finanční konzultant a celá žádost bude detailně prokonzultována zcela nezávazně a bez žádných poplatků. Klient tak získá objektivní pohled na danou věc a to od profesionála s dlouholetou praxí v oboru. Další výhody jsou např. možnost předčasného doplacení úvěrů a to bez sankcí, nezkoumání účelovosti půjčky, nahlédnutí do smluvních podmínek před uzavřením smlouvy je samozřejmostí.
******************************************************************
Klient může dát do zástavy: byt v OV, byt družstevní, rodinný dům, rekreační a komerční objekty a zcela výjimečně i zajímavý stavební pozemek. Ručit se může i nemovitostí třetí osoby. Poskytujeme finanční prostředky od 100 000,- až do 60% tržní hodnoty nemovitosti, splatnost se pohybuje od 1 roku do 20 let. Peníze lze využít i na doplacení nevýhodných zástav, půjček, nebo exekucí = konsolidace úvěrů.
******************************************************************
Není v našem zájmu „sedřít klienta z kůže“, jak je mnohdy patrné u různých poskytovatelů půjček. V případě nutnosti se snažíme klienta usměrnit a přesvědčit, aby si půjčil opravdu jen nutné množství peněz, aby byla půjčka v rozumných mezí, nicméně děláme maximum, abychom klientovi vyšli vstříc a nejlépe vyhověli jeho požadavkům v rámci možností nebankovního sektoru. Zároveň jsme si vědomi toho, že klient potřebuje rychle řešit svoji finanční situaci a tak se snažíme o co nejrychlejší vyřízení a vyplacení hotovosti. Zákazníkovi budou nabídnuty ty nejvýhodnější možnosti a případně nejschůdnější alternativy a vše s veškerým poradenstvím zcela zdarma.
******************************************************************
Detailně se informujte na našich webových stránkách www.iprofiuver.cz/americka-hypoteka a nebudete se muset ničeho obávat, i nebankovní sektor nabízí bezpečné půjčky. Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Veškeré dotazy směrujte na pujcka@iprofiuver.cz
Objednávejte prostřednictvím bezplatného a nezávazného online formuláře. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

iProfiúvěr, olomoucky / 22.08.2014

Férová a jasná půjčka bez podvodných praktik

Řešte své finanční problémy rychle, ale bez rizika. Nabízíme Vám peníze nebankovně za to solidně. Ukončete tak své dluhy a splácejte pouze jeden úvěr. Úrok je solidní a možnost získat tyto peníze má téměř každý. Finanční pomoc od prověřených investorů je Vaše jedinečná šance. Jednoduchá dokladovost, rychlé schválení i vyplacení peněz. Nabízíme finanční prostředky od 30tis. do 3 mil.Kč. Podmínkou je měsíční příjem. Můžete si sami zvolit délku splácení. U nás půjčku dostanete bez poplatku a bez náhledu do registru. Přehledné podmínky, seriózní a profesionální přístup. Naším úmyslem je Vám pomoct z Vašich dluhů, vyplacení několika nevýhodných půjček. Nebuďte zoufalý, nastartujte svůj život a řešte své potíže úvěrem přes nás.
Soukromý investor, olomoucky / 22.08.2014

Půjčka na směnku od MM
Nabízím vám půjčku od 50 000 do 750 000Kč. Vše je bez poplatku!. K vyřízení půjčky potřebujete platný OP+druhý doklad. Půjčka je vhodná skoro pro každého. Exekuce není překážkou.Půjčka od nás vyřeší Vaše finanční problémy.Peníze k dispozici do 48 hodin po podpisu. Online žádost o půjčku na : minskymirek@gmail.com
Mirek Minsky, olomoucky / 21.08.2014

Limitovaná nabídka: půjčka 50 000 – 3 000 000 bez náhledu do registrů.
Limitovaná nabídka: půjčka 50 000 – 3 000 000 bez náhledu do registrů.

Přímý poskytovatel nyní dává časově omezenou nabídku půjček a úvěrů do vyčerpání investičního kapitálu. Úvěry jsou určeny podnikatelům, zaměstnancům, ženám na MD, také seniorům. Neváhejte a zažádejte už dnes on-line na www.expres-pujcka.com a do 24 hodin se Vám ozve úvěrový specialista s nabídkou finančního produktu na míru právě pro vás.
Petromila Dostálová, olomoucky / 20.08.2014

Nebankovní půjčka 4 999 - 166 000 Kč
Půjčíme vám až 166 tisíc korun bez poplatku za vyřízení půjčky, vyplňte naší online žádost a peníze můžete mít během několika dní na svém bankovním účtu.

Finská sms půjčka až 10 tisíc
Půjčíme vám až 10 tisíc korun se splatností 21-30 dní, stačí vyplnit naší online žádost zde na stránce.

Půjčka 1 000 - 45 000 kč
Půjčíme každému s příjmem alespoň 8 tisíc korun, půjčíme i vám! Vyplňte žádost a peníze mohou být vaše!

NEZADLUZUJTE SE JESTE VICE!ODDLUZTE SE!!
Máte dluhy a nestíháte je splácet? Proč si brát půjčky na půjčky, když existuje oddlužení, které Vám schválí soud? Splácejte jen tolik, kolik můžete! Nyní pro živnostníky, důchodce, zaměstnance i nezaměstnané. Províce info stačí prozvonit, ráda vše vysvětlím...fungujeme s pobočkami po celé ČR
Marie Šťastná, olomoucky / 18.08.2014

Revoluce na trhu úvěrů
Nabízím možnost finančního úvěru od 20.000 Kč do 1.500.000 Kč bez kontroly registrů, bez ručení nemovitostí, bez podvodného jednání. Doba splatnosti až 240 měsíců. Garance solidního jednání. Srozumitelné podmínky poskytnutí. Kompletní informovanost o produktu, splácení a úrocích. Podepisujete vždy smlouvu k vám schválenému produktu. Sestavení nabídky je zdarma a nezávazně. Vaše žádosti pište na email: nebankovne@gmail.com
Michal Šťastný, olomoucky / 13.08.2014

U NÁS si lze půjčit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Naše výpůjční služba je jednou z největších v ČR, pracujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jako jediní v celé ČR Vám dokážeme zajistit peníze. Chcete získat rychlou půjčku co nejrychleji? Není nic jednoduššího. Jediné, co potřebujete - vyplnit online žádost. Žádné zbytečnosti jen pro lidi co opravdu potřebují. Peníze dostanete přímo na Váš bankovní účet již ve stejný den. www.penizerychle.biz
Rychlé Půjčky, olomoucky / 11.08.2014

Rychlá půjčka na Olomoucku,Prostějovsku a Přerovsku a Mohelnicku
Nabízíme půjčku od 5.000 Kč se splatností 5 až 48 měsíců pro zaměstnané, OSVČ, ženy na MD a důchodce. Dále zajistíme nebankovní hypotéku, konsolidace půjček a vyplacení exekucí!
Miroslav Gut, olomoucky / 11.08.2014

Půjčka na směnku žádost online.
Půjčka od 50.000,- Kč až 750.000,- Kč od nás vyřeší Vaše finanční problémy.Peníze k dispozici do 48 hodin po podpisu. Online žádost o půjčku na : minskymirek@gmail.com
Mirek Minsky, olomoucky / 5.08.2014

Spolehlivá půjčka bez podvodů
Potřebujete půjčit peníze a v bance Vám nevyšli vstříc? Tak neváhejte a využijte naší nabídku spolehlivé půjčky bez podvodů od 20.000 Kč do 1.500.000 Kč bez kontroly bankovních a nebankovních registrů, bez ručitele a nutnosti ručit nemovitostí. Tato nabídka platí pro celou ČR. Na Vaše žádosti obratem odpovím a zašlu Vám nejvhodnější nabídku zcela zdarma a nezávazně. Vaše žádosti pište výhradně na email: nebankovne@gmail.com
Michal Šťastný, olomoucky / 4.08.2014

U NÁS si lze půjčit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Už jste se snažili získat půjčku nebo úvěr od banky, ale bez úspěchu? Naléhavě potřebujete peníze a nebo se dostat z dluhů? Potřebujete peníze na rozšíření nebo zavedení vlastního podnikání? Získejte úvěr u nás, Naše 24 hodinová výpůjční služba je jednou z největších v ČR. www.penizerychle.biz
Rychlé Půjčky, olomoucky / 1.08.2014

Fajn půjčka - rychlá půjčka
Půjčte si od 4000 do 25000 Kč!!!!
Rychlost v pohodlí Vašeho domova.
Férovost.
Individuální zákaznický přístup.
Transparentnost.
Profesionální jednání.
On-line přehled nad svým účtem.
Neváhejte mě kontaktovat, těším se na naši spolupráci.
Jana Ouřadová, olomoucky / 1.08.2014

Nabídka půjček od poskytovatele
Nabídka půjček do 1.500.000 Kč. Bez kontroly registrů a ručení nemovitostí. Bez nutnosti potvrzovat příjem až do výše 500.000 Kč. Osobní konzultace je možná v místě vašeho bydliště. Zpracování vaší žádosti do 2 dnů. Nabídka je vhodná pro všechny typy žadatelů. Dokážu najít řešení i pro ÚP, SD, MD. Vaše žádosti o půjčku pište na email: nebankovne@gmail.com
Michal Šťastný, olomoucky / 1.08.2014

Od 50 000 do 3 000 000 na účet bez náhledu do registrů
Od 50 000 do 3 000 000 na účet bez náhledu do registrů

Podnikáte, jste žena na MD, zaměstnanec, nebo senior? Nezoufejte, u nás dostanete stejnou úrokovou sazbu jako v bance. Přímý poskytovatel nabízí půjčky, úvěry, konsolidační i hypoteční úvěry. Nízká úroková sazba a komfortní servis. Zažádejte on-line na www.expres-pujcka.com, pečlivě vyplňte on – line žádost a do 24 hodin Vás kontaktuje úvěrový specialista s nabídkou finančního produktu na míru pro Vás.

Petromila Dostálová, olomoucky / 31.07.2014

Rychlé půjčky do 5 tisíc
U nás půjčky vyřizujeme expresně. Vyplňte žádost a peníze máte na učtě za 15 minut!

Půjčka bez ručitele 10 - 150 tisíc
U nás nepotřebujete ručitele! Jednoduše vám půjčíme až 150 tisíc korun, vyplňte naší online žádost a získejte půjčku!

Rychlá nebankovní půjčka bez poplatku
Chybí vám peníze a hledáte rychlou nebankovní půjčku bez poplatku?
Pavel Krása, olomoucky / 30.07.2014

Půjčíme vám až 25 tisíc do 60 minut!
Na našich nových internetových stránkách www.kbpujcky.cz nabízíme rychlé nebankovní půjčky s možností vyřízení úvěru až do výše 50000 Kč. Stačí pouze vyplnit naši nezávaznou online žádost a my Vás budeme obratem kontaktovat. Nabízíme pouze nebankovní půjčky kde opravdu půjčí až do výše 50000 Kč. Vyzkoušejte naše služby bez poplatků a nezávazně i Vy.
Iva Novotná, olomoucky / 29.07.2014

Pro podnikatele!
Potřebujete půjčit?Naletěli jste?Pokud podnikáte aspoň 6 měsíců jsme tu pro Vás! Žádné volání na 900 či poplatky. Pište sms nebo e-mail
Vendula, olomoucky / 29.07.2014

Potřebujete rychle peníze, nemůžete do banky?
Ozvěte se nám a najdeme pro Vás řešení. Nabízíme malé krátkodobé půjčky od 5000 do 50 000,-
I dlouhodobé půjčky do 100 000,- Peníze vyplatíme do 48 hod. od schválení, ženám na MD, důchodcům, zaměstnancům i OSVČ ve věku 21 až 70 let. Předčasné splacení zdarma. Zcela Bez Poplatků. Volejte na 605 888 233 nebo napište SMS, email: levnejsireseni@post.cz

levnější řešení, olomoucky / 27.07.2014

Revoluční podmínky jen do konce měsíce!
Nejvýhodnější nabídku tohoto roku. Revoluční podmínky jen do 31.7.2014 (půjčku lze kdykoliv předčasně splatit a doplatíte pouze do půjčené částky)! Půjčka vhodná pro běžné občany i podnikatele. Zaměstnanecká půjčka až 200 000 Kč pro klienty se stálým příjmem ze zaměstnání, se starobním důchodem, výsluhovou rentou, invalidním důchodem nebo mateřským příspěvkem. Podnikatelská půjčka do výše 110 000 Kč. Individuální řešení klientů a klientský servis i po uzavření smlouvy. Bez poplatků předem. Peníze vypláceny do 24 hodin od podpisu smlouvy. Volejte nebo pište ihned na 730 871 713
Miroslava Škarková, olomoucky / 23.07.2014

Flexibilní půjčka 50 000-3 000 000 pro Vás na míru
Flexibilní půjčka 50 000-3 000 000 pro Vás na míru


Přímý poskytovatel nabízí flexibilní půjčku nevázanou účelem, na míru pro zaměstnance, podnikatele, ale i seniory a ženy na MD. Půjčku můžete využít opravdu na cokoliv – hypotéku, konsolidaci či například nákup zařízení do domácnosti. Nenahlížíme do registrů. Úvěr totiž dokážeme přizpůsobit na míru právě Vám, a proto neváhejte vyplnit on-line žádost na www.expres-pujcka.com a vyčkejte, než Vaši žádost projednáme v úvěrovém centru a ozveme se telefonicky s doporučením konkrétního finančního produktu pro Vás. Žádné placené sms ani telefonáty nevedeme. S námi seriózně, spolehlivě, snadněji.

Lucie Stejskalová, olomoucky / 22.07.2014

Rychlé peníze -celá ČR
Půjčka diskrétně, seriózně. 4 až 25 tis., žádné poplatky předem. Volejte, pište.

Tomáš Horák, olomoucky / 17.07.2014

Omezená nabídka financování bez náhledu do registru ve výši 50 000 – 3 000 000.
Omezená nabídka financování bez náhledu do registru ve výši 50 000 – 3 000 000.

Získejte seriózní řešení finanční tísně. Až do vyčerpání kapitálu pro investování nabízí přímý poskytovatel bezúčelový úvěr od 50 000 Kč Vám na míru. Orientujeme se na široké spektrum klientely – zaměstnance, živnostníky, seniory, studenty, ženy na MD – věnujeme se vám individuálně a společně najdeme řešení právě pro Vás. Pečlivé vyplnění on-line formuláře na www.expres-pujcka.com je důležité pro posouzení vaší žádosti a následně vybrání toho nejvhodnějšího finančního produktu na míru. Následně po vyplnění on-line žádosti se Vám do 24 hodin telefonicky ozve úvěrový specialista a vše s Vámi zkonzultuje. Nesetkáte se u nás s pochybnými praktikami, jako zasílání placených sms či hovorů na 900. Svou práci děláme svědomitě a máme zájem pouze o seriózní jednání.

Lucie Stejskalová, olomoucky / 17.07.2014

Hledáte půjčku 25 000 Kč na měsíc až jeden rok?
Na http://www.online-nabidky.cz/online-pujcky.html najdete půjčky i pro nezaměstnané, studenty, důchodce až do 25 000 Kč ihned a pro pracující do 50 000 Kč s doložením příjmu a výhodným RPSN! První rychlé půjčky do 5000 Kč ZDARMA!
Marek Konečný, olomoucky / 16.07.2014

Celistvá nabídka úvěrů od solidního poskytovatele
Možnost poskytnutí nebankovních úvěrů od 20.000 Kč až do maximální výše 1.500.000 Kč bez ručení nemovitostí. Není nutné kontrolovat bankovní i nebankovní registry. Pro občany do 70 let věku. Platná pro celou ČR. Email: nebankovne@gmail.com
Michal Šťastný, olomoucky / 15.07.2014

Porovnávač půjček
Vyplňte náš jednuduchý formulář a ihned vám porovnáme vhodné půjčky právě pro vás!

Půjčka bez registru 3 - 50 tisíc
Transparentní půjčka, půjčte si až 50 tisíc korun, jednoduše bez registru a skrytých poplatků! Vyplňte naší online žádost a půjčka může být vaše.

Rychlá půjčka 1 až 10 tisíc
Zažádejte si o naší rychlou půjčku! Vyplňte naší žádost a peníze můžete mít do hodiny na vašem bankovním účtu!

Již 3 první krátkodobé půjčky ihned na účet zcela zdarma najdete na
http://www.online-nabidky.cz/online-pujcky.html vyberte si tu nejlepší půjčku pro vás - vyplňte online dotazník, do pár minut můžete čekat peníze na účtě bez skrytých poplatků a nahlížení do registru či potvrzení o příjmu.

Ověřené půjčky vhodné jak pro zaměstnané, kterým banka nepůjčí protože jsou ve zkušební době či mají záznam v registru. Tak pro ženy na MD, důchodce či studenty.
Marek, olomoucky / 15.07.2014

Půjčky online do 10 minut - až 25 000 Kč ihned na účet - 100% online bez dokládání příjmu
Půjčky online do 10 minut najdete na http://www.online-nabidky.cz/online-pujcky.html
Až 90% shválených žádostí o půjčky! 7 dní v týden a 24 hodin denně - ihned víte jestli vaši online žádost schválili!
Marek Konečný, olomoucky / 14.07.2014

Potřebujete peníze? tel.: 775 083 200
Potřebujete peníze?

Půjčka bez prověřování registru
• Půjčíme Vám 4000,- Kč až 80 000,- Kč bez ručitele nebo zástavy nemovitosti!
• Bez skrytých poplatků či záloh předem
• Bez poplatků za předčasné splacení nebo zpoždění splátky
• Vaše půjčka je vyplacená nejpozději do 48hodin
• Nabízíme individuální posouzení a výhodné úroky
Tel.: 775 083 200 (v případě nedostupnosti ihned pošlete sms)


Zdeněk Zwesper, olomoucky / 11.07.2014

Úvěr od 50 000 i bez registru. Jednoduše, seriózně, na míru právě pro vás.
Úvěr od 50 000 i bez registru. Jednoduše, seriózně, na míru právě pro vás.

Přímý poskytovatel dává zaměstnanecké, konsolidační i podnikatelské půjčky a úvěry s výhodnou úrokovou sazbou. Žádné volání na infolinky nebo posílání placených sms – s námi jen seriózně! Vyplňte informační formulář právě teď na www.expres-pujcka.com a již během jednoho dne očekávejte odezvu úvěrového specialisty, který s vámi telefonicky zkonzultuje váš konkrétní případ a nabídne nejvhodnější řešení pro Vás. Jednoduše, seriózně, na míru.

Lucie Stejskalová, olomoucky / 10.07.2014

Jistota poskytnutí financí
Jistota poskytnutí financí při schválené nabídce nebankovního úvěru. Vhodné pro zaměstnance, podnikatele, důchodce do 70 let věku, studenty, ženy na MD a další. Možnost podpisu úvěrové smlouvy ve vašem městě. Žádejte výhradně na emailu: nebankovne@gmail.com
Michal Šťastný, olomoucky / 9.07.2014

S námi na to máte! Bezúčelová půjčka od 50 000 na míru.
S námi na to máte! Bezúčelová půjčka od 50 000 na míru.

Prostřednictvím přímého poskytovatele získejte řešení vaší finanční tísně. Úvěr, půjčka, konsolidace? Není problém, finance jsou naše parketa. Sdělte nám svůj zájem prostřednictvím formuláře na www.expres-pujcka.com a telefonicky se vám ozve náš finanční specialista s nabídkou na míru. Umíme půjčit zaměstnancům, podnikatelům, ženám na MD i seniorům, a to i s registrem! Už nemusíte hledat jinde.

Lucie Stejskalová, olomoucky / 8.07.2014

RYCHLÉ nebankovní půjčky pro každého
Potřebujete peníze? Naše férové půjčky vám pomůžou. Půjčíme vám od 1000 Kč do 150 tisíc Kč, bez registrů. Rychlé vyřízení do 24 hodin. Vyšší úvěry pouze oproti nemovité zástavě. Vyplácíme exekuce i dražby. Neváhejte a navštivte naše stránky, kde najdete veškeré informace i půjčky. Platné pro celou ČR. www.penizerychle.biz
Rychlé Půjčky, olomoucky / 6.07.2014

Rychlá půjčka pro podnikatele
Půjčka pro podnikatele, zejména OSVČ, kteří svoji činnost vykonávají nově nebo jen krátkou dobu (pro podnikatele, kteří chtějí rychle a jednoduše peníze). K výplatě 30 000 Kč na 12 měsíců s měsíční splátkou ve výši 4 573,- Kč. Jednoduché schválení; rychlé vyřízení; bez nutnosti doložení bonity, ručitele nebo zástavy; bez poplatků za sjednání!
Miroslav Gut, olomoucky / 4.07.2014

jde o život
hledám osobu, která mi pomůže, potřebuji rychle půjčit 60000 až 100000 Kč, akceptuji směnku, úrok i podmínky, nemám čím ručit, platby předem , pojištění a právní servis neposílám, kdo to vyžaduje je podvodník. Splácet mohu 3 - 4 tisíce měsíčně, nebo vrátím celou částku za 2 roky.Prosím o rychlý kontakt.
karma, olomoucky / 4.07.2014

NEBANKOVNÍ PŮJČKY
Půjčky rychle a seriózně. Půjčíme Vám od 10 000 do 166 000 Kč. Zaměstnanci, živnostníci, důchodci.
Zprostředkovatel vykonává zprostředkovatelskou činnost pro PROFI CREDIT Czech, a.s. a pro další věřitele a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o revolvingovém úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o revolvingovém úvěru.
Martin Jurník, olomoucky / 30.06.2014

Konsolidace půjček
Vyplatíme vaše staré nevýhodné půjčky až do výše 300 000 Kč, získejte nižší splátku i lepší úrok! S námi ušetříte tisíce korun! Neváhejte a vyplňte naší online žádost.

Vata Online - 4999 Kč
Půjčte si z pohodlí vašeho domova, stačí vyplnit formulář a během chvilky máte na účtě až 4999 Kč!

90000KČ
potřeboval bych pujčku do 90000kč na směnku,jsem v registru,bez poplatku předem
DAVID, olomoucky / 26.06.2014

spěchá
Dobrý den.Rychle bych potřeboval půjčit 100 000 Kč.Na směnku klidně od lichváře.Jsem osvč a banka nepůjčí.Vysoké úroky mi nevadí.Jsem schopen splácet 8000 Kč měsíčně.Nechci jen posílat žádné peníze dopředu.Vše ostatní respektuji.
lukáš boráň, olomoucky / 25.06.2014

Potřebujete úvěr na podnikání nebo platit své dluhy?
Potřebujete úvěr na podnikání nebo platit své dluhy? V případě zájmu nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu: rwoodland141@gmail.com pro více informací o tom, jak se můžete dostat půjčku do 48 hodin. Použít s níže informace

Celé jméno:
Pohlaví:
Rodinný stav:
adresa:
Stát / země:
Výše úvěru:
Doba trvání:
Povolání:
Měsíční příjem:
Telefonní číslo:

My Vám zašleme na úvěrové podmínky a splácení stav ihned, co obdržíme vaši přihlášku. Děkuju.

Randy Woodland.
Randy Woodland, olomoucky / 25.06.2014

Nová půjčka bez registrů,zástavy a ručitele do 25000kč
Půjčíme do 25000kč všem
Stačí prozvonit,napsat sms na 777467392 nebo na email:jistotazd@seznam.cz
Zdeňka Vašíčková, olomoucky / 24.06.2014

1