Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Vyberte si půjčku od poskytovale, který bydlí co nejblíže vašemu městu (Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk), osobní setkání je vždy lepší volba.

Smart půjčka 50 tisíc hotově na ruku
U nás dostanete hotovostní půjčku pěkně na ruku! Stačí vyplnit naší online žádost, zavoláme vám a půjčku s vámi vyřídíme.

Půjčka se zástavou nemovitosti
Půjčíme i vám! Stačí nám nemovitost k ručení a půjčka může být vaše! Vyplňte naší online žádost, zavoláme vám a domluvíme podrobnosti.

Rychlá půjčka 500 - 4000 Kč
Půjčte si 500 - 4000 Kč, jednoduše bez zbytečných formalit, půjčíme i vám!

50 000 – 3 000 000 půjčka, úvěr, hypotéka…
50 000 – 3 000 000 půjčka, úvěr, hypotéka…
Neváhejte a navštivte www.expres-pujcka.com ještě dnes. Využijte služeb přímého poskytovatele a již do druhého dne můžete mít peníze na účtu. Jednoduše a rychle využijte bezúčelového financování na cokoliv. Neposíláte placené sms ani nevoláte na čísla 900 apod. my se ozveme vám, vaši žádost vyřídíme rychle a bez zbytečných průtahů. Náš specializovaný team vám ochotně se vším poradí.

Daniela Navrátilová, olomoucky / 24.10.2014

Rychlá finanční pomoc

Banka Vám nepůjčí, ale půjčíme Vám my. Jedná se o kvalitní a velice solidní půjčku. Bez podvodu a jakýchkoliv poplatku spojených s vyřízením a následným vyplacením půjčky. Poskytovaná výše finančních prostředků již od 30 000 Kč až do 3 000 000 Kč, bez ručitele a nutnosti zástavy. Podmínkou je doložitelný příjem žadatele. Posouzení Vaší žádosti téměř okamžitě. Potřebná dokumentace k vyřízení půjčky je minimální. Nenahlížíme do registru, exekuce nevadí. Možnost půjčku doplatit dřívě či žádat o přerušení splátek. Vstřícné jednání, vyřízení rychlé a spolehlivé. Vyhledávaná a žádaná půjčka právě pro svoji solidnost a vysokou dostupnost. Máme zázemí, spokojenost našich klientů, mluví sama za sebe. Obraťte se na nás i Vy, rádi Vám pomůžeme a při nejmenším Vám poradíme najít správné řešení.
Soukromý investor, olomoucky / 24.10.2014

60 000 – 3 000 000 převodem na účet
60 000 – 3 000 000 převodem na účet.
Jste v registu? Nezoufejte, i pro vás je tu řešení. Náš přímý poskytovatel totiž nabízí financování na míru ve výši 60 000 – 3 000 000 formou půjček, úvěrů, konsolidací a hypotečních produktů. Neposílejte již placené SMS, nevolejte na čísla 900, jednoduše zažádejte on-line na www.expres-pujcka.com už dnes a my se ozveme vám.

Daniela Navrátilová, olomoucky / 23.10.2014

Nebankovní půjčky pro zaměstnané, důchodce, podnikatele i cizince
Potřebujete si půjčit peníze a hledáte možnost získání solidního úvěru? Rádi byste se ale přitom vyhnuli podvodníkům a zlodějům? Jste na správné adrese.

Poskytujeme solidní úvěry nebankovního charakteru od více firem a nevyžadujeme přitom žádné poplatky (navíc se hradí jen úroky a to v rámci jednotlivých měsíčních splátek společně s jistinou - s přesnou výší úroků i jednotlivých splátek samozřejmě budete seznámeni ještě před samotným podpisem smlouvy), nevyžadujeme také žádné volání na drahá čísla ani jiné pochybné praktiky.

Půjčit si můžete částky od 10 do 500 000 Kč a to se splatností 1 až 5 let (za určitých okolností lze zajistit delší dobu splatnosti i vyšší částku k půjčení). Např. půjčka 30 000,- Kč na 12 měsíců je se splátkou 2907,- Kč (RPSN 32,92%; roční úroková sazba 32,93%; celková částka, kterou je nutné zaplatit, 34 884,- Kč).

Úvěry poskytujeme důchodcům, zaměstnaným, podnikatelům i matkám na MD. Úvěr lze poskytnout i osobám s jiným doložitelným příjmem, ovšem za příjem nelze považovat sociální dávky, přídavky na děti nebo příspěvky na bydlení (tyto peníze jsou určeny ke konkrétním účelům a nelze je vykazovat jako příjem). Půjčku lze poskytnout i cizincům, kteří ovšem mají trvalý pobyt na území ČR.

Podmínkou je předložení platného občanského průkazu a doložení příjmů (potvrzení od zaměstnavatele, důchodový výměr nebo daňové přiznání - u OSVČ lze poskytnout úvěr i bez dokládání příjmů).

Pokud Vás tato nabídka zaujala a chcete vědět více informací, zavolejte na číslo 724 589 027 nebo napište email na solidniver@seznam.cz. www.solidniuver.com
Mgr. Procházka, olomoucky / 21.10.2014

Nebankovní půjčka od 50 000 – 3 000 000 bez registru
Nebankovní půjčka od 50 000 – 3 000 000 bez registru.
Potřebujete půjčit ihned a bez zbytečných průtahů? Tak neváhejte, navštivte www.expres-pujcka.com a využijte služeb přímého poskytovatele. Nejedná se o žádné placené SMS ani volání na čísla 900. Půčku poskytujeme ihned. Vyplňte on-line formulář, domluvte si schůzku s úvěrovým specialistou a zjistěte, že vyřízení půjčky je jednoduché, rychlé a již do druhého dne můžete mít své peníze na účtě.

Daniela Navrátilová, olomoucky / 21.10.2014

WWW.HypotékyNebankovní.CZ – neúčelové hypotéky
POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
Po celé České republice nabízíme půjčky se zástavou nemovitosti. Vybrat si můžete ihned z několika neúčelových nebankovních hypoték, které jsou zaštítěné několika stabilními a silnými společnostmi a investory. Toto je velkou výhodou pro klienta, kdy při neúspěchu u jednoho investora má klient šanci u jiného. U našich hypoték se nenahlíží do registru dlužníku ČR a Solus, neinkasujeme si poplatky předem a klientovi naopak nabízíme veškeré poradenství s odhadem zdarma a zcela nezávazně poskytneme posouzení a navržení vhodného produktu. Z8leží nám na smysluplnosti a konečné spokojenosti zákazníka
Vlastníte nemovitost a potřebujete urgentně finanční prostředky? Navštivte náš portál půjček se zástavou www.hypotekynebankovni.cz nebo nás kontaktujte na info@hypotekynebankovni.cz

HypotékyNebankovní.cz, olomoucky / 20.10.2014

Solidní úvěrování od 60 000 výše.
Solidní úvěrování od 60 000 výše.
Přímý poskytovatel půjčí, úvěruje a dá nebankovní hypotéku již od 60 000 do 3 000 000. Vše formou úvěru, s bankou srovnatelná úroková sazba, jistota a solidní jednání. Nevolejte na čísla 900, vyhněte se drahým, placeným SMS. Radši navštivte www.expres-pujcka.com a zažádejte on-line dnes a mějte své finance zítra. O Váš komfort se postará tým úvěrových specialistů a makléřů, takže nebudete muset zdlouhavě stát frontu v bance, kde je již předem žádost o půjčku zažehnána. V dnešní době je totiž v registru neplatič i platič. Náš tým posoudí, zda-li je to náhoda a krátkodobá neschopnost splácení, nebo nezodpovědnost. V každém případě je tu i konsolidační úvěr. Neplácejte půjčku půjčkou, splácejte jen jednu částku a nechte o sebe pečovat.

Daniela Navrátilová, olomoucky / 18.10.2014

Půjčky pro zaměstnance, OSVČ, důchodce, MD
Máme benevolentní podmínky. Záznamy v Solus nevadí.
Jsme poctiví a féroví - poplatky předem neplatíte, nevoláte na žádné drahé linky.
Rychlé vyřízení - zpravidla do 20 minut.
Peníze budete mít k dispozici do druhého dne po podepsání naší smlouvy.
Půjčujeme od 5000 Kč do 100000 Kč.
Do 5000 Kč nám nevadí Vaše případná exekuce a stačí Vám jen OP.
Při včasném splácení - další půjčka s menším úrokem.
Možnost případného odkladu splátek, které jsou zdarma.
Zanechte na sebe kontakt a my Vám zavoláme zpět.
Půjčky vyřizujeme každý den od 9 - 20 hod.
Kontakt: Tel: 774691986 E-mail: best.pujcky@seznam.cz

Best půjčky, olomoucky / 17.10.2014

Pomoc při řešení problémů s půjčkou
Dobrý den sháním půjčku bez poplatků předem a bez ručení. Max výše půjčky by měla být 500 tisíc. Na útoku mi moc nezáleží. Jsem trvale zaměstnáný na dobu neurčitou. Hlavní problém je že jsem v registru a mám i nějaké exekuce na plat. Půjčku chci využít na vyplacení všech závazků a ponechání si rezervy. Mám i vedlejší příjem ale nedoložitelný. Děkuji za případné návrhy jak řešit situaci.
REIMER , olomoucky / 15.10.2014

Jste v registru? Solidně 50 000 – 3 000 000.

Jste v registru? Solidně 50 000 – 3 000 000.
Náš přímý poskytovatel nabízí půjčky a úvěry limitované časem. Nejedná se o žádné volání na čísla 900, placené SMS a podobné podvodné aktivity. Očekávejte pouze seriozní jednání a profesionální přístup. Vyplněním formuláře na www.expres-pujcka.com se rozhodně vyhnete předběžnému volání na jakákoliv čísla, nebo zasílání SMS. Do 24 hodin se vám ozve úvěrový advisor s nabídkou úvěru, refinancování, nebo jiného využití finančního produktu na míru. Zároveň jste chráněni ochranou osobních údajů, které slouží dle zákona pouze k úvěrování. Více info. a on-line žádost naleznete na www.expres-pujcka.com .

Tereza Turečková, olomoucky / 13.10.2014

Banka ne-banka od 50 000 – 3 000 0000 i vám.
Banka ne-banka od 50 000 – 3 000 0000 i vám.
Jste v registru? I pro vás je tu řešení jako pro stovky dalších. Každý uklouzne a my jsme tu od toho podat pomocnou ruku. Půjčky, úvěry hypotéky… Dále komplexní řešení finanční situace a poradenství. Banky schovávají poplatky, my je ukazujeme. Ve dnešní době jsou úroky nebankovních společností srovnatelné s bankami, kdežto banky platí více zaměstnanců a složitý systém. S námi to jde snadněji, rychleji a bude Vám přidělen finanční specialista, který se postará o Vaše pohodlí. Jste podnikatel, senior, žena na MD, zaměstnanec? Přistupujeme individuálně ke každému případu a denně odvádíme maximum práce pro uspokojení potřeb dlouhodobé klientely. Zažádejte už dnes na www.expres-pujcka.com a získejte ne jen nálepku na přeúvěrování. Žádejte tolik, kolik potřebujete a do 12 hodin čekejte telefonát přiděleného specialisty, který zmapuje a vyřeší, pomůže v těžké situaci a bude usilovat o celkovou finanční gramotnost vás i vašich blízkých.

Tereza Turečková, olomoucky / 10.10.2014

Extra výhodné úvěry
Nabízím možnost pro získání extra výhodného úvěru od 30.000 Kč do 2.000.000 Kč bez kontroly registru. Transparentní podmínky poskytnutí, přehledná a profesionální smlouva bez podvodných praktik. Nabídka je určena pro všechny typy žadatelů pro HPP, VPP, OSVČ, SD, ID, MD, ÚP. Solidní úrok od 6% do 14% ročně, dle výše úvěru a doby splatnosti. Zdarma a nezávazně posoudím vaše žádosti. Pokud to bude možné, zašlu vám nejvhodnější nabídku. Žádejte na emailu: maly.uvery@gmail.com
Jan Malý, olomoucky / 10.10.2014

Úvěr dle vašich možností
Potřebujete půjčit peníze a nechtějí vám nikde pomoci? Nabízím jedinečnou možnost pro získání úvěru od 30.000 Kč do 2.000.000 Kč, individuální nastavení výše měsíčních splátek a dobra splatnosti podle možností. Vyřízení celé žádosti do 48 hodin, vysoká průchodnost při schvalování úvěrů až 85%. Bez poplatků předem, jen férové a solidní jednání. Posouzení žádosti zdarma a nezávazně. Žádejte výhradně na emailu: maly.uvery@gmail.com
Jan Malý, olomoucky / 9.10.2014

solidní půjčka
dobrý den našel by se někdo kdo půjčí 250000kč bez poplatků předem a bez zástavy děkuji.
filip štoppl, olomoucky / 9.10.2014

Konsolidace úvěrů rychle
Nabízím možnost úvěru od 20.000 Kč do 3.000.000 Kč, možnost využít úvěr také na konsolidaci Vašich závazků, nebo na vyplacení exekuce. Vysoká průchodnost při schvalování úvěrů až 90%. Jedná se o seriózní nabídku, garance rychlého vyřízení do 48 hodin bez zbytečného papírování. Doba splatnosti až 240 měsíců. Posouzení žádostí a vypracování nabídky je zcela zdarma a nezávazně. Žádejte výhradně na emailu: marcel.prazan@gmail.com
Marcel Pražan, olomoucky / 3.10.2014

Půjčka do výplaty první ZDARMA až 25 000 Kč ihned
Půjčka do výplaty první ZDARMA až 25 000 Kč ihned je nejrychlejší nebankovní půjčka do výplaty. pujcka-dovyplaty.eu
Konečný, olomoucky / 25.09.2014

Nebankovní půjčka 4 999 - 166 000 Kč
Půjčíme vám až 166 tisíc korun bez poplatku za vyřízení půjčky, vyplňte naší online žádost a peníze můžete mít během několika dní na svém bankovním účtu.

Finská sms půjčka až 10 tisíc
Půjčíme vám až 10 tisíc korun se splatností 21-30 dní, stačí vyplnit naší online žádost zde na stránce.

Půjčka 1 000 - 45 000 kč
Půjčíme každému s příjmem alespoň 8 tisíc korun, půjčíme i vám! Vyplňte žádost a peníze mohou být vaše!

Poptávám půjčku 30000
Hledám někoho solidního pro půjčku 30000. Momentálně jsem nezaměstnaná, ale mé příjmy jsou 15t. měsíčně. Nabídky prosím na email .
Markéta, olomoucky / 22.09.2014

Půjčka na míru bez registrů ve výši 50 000 – 3 000 000 Kč
Půjčka na míru bez registrů ve výši 50 000 – 3 000 000 Kč

Ať už potřebujete spotřebitelský úvěr, hypotéku či konsolidaci, jsme ta správná volba pro Vás. Přímý poskytovatel nabízí svůj investiční kapitál pro bezúčelové půjčky zaměstnancům, podnikatelům, ženám na MD i seniorům. To vše bez náhledu do registrů či Solus. Stačí, když pečlivě vyplníte on-line žádost na www.expres-pujcka.com, v našem úvěrovém centrum Vaši žádost důkladně posoudíme a ozveme se Vám s nabídkou nejvhodnějšího finančního produktu na míru. Nabídka je časově omezená. Pouze seriózně - svou práci děláme svědomitě.

Petromila Dostálová, olomoucky / 22.09.2014

PENÍZE NA COKOLIV
-Půjčka 1000-250000
-Bez ručitele nebo zástavy nemovitosti
-Bez skrytých poplatků či záloh předem
-Bez poplatku za předčasné splacení

Vaše půjčka je vyplacená nejpozději do 24 hodin a to bez zbytečného odkladu. Nabízíme individuální posouzení bez prověřování registrů a výhodné úroky. TEL:775 083 200 (v případě nedostupností pošlete sms, my se ihned ozvem)

Garip Media, olomoucky / 19.09.2014

Kvalitní finanční služby
Jedinečná nabídka kvalitních finančních služeb, nabízím možnost úvěru do 3.000.000 Kč bez zástavy nemovitostí a bez kontroly registrů, s možnou splatností až 20 let. Nabízím také možnost úvěru do 500.000 Kč bez nutnosti dokládání příjmu. Realizace celého úvěru do 48 hodin. Kompletní informovanost o produktu samozřejmostí. Podepisujete vždy smlouvu ke schválenému úvěru. Vaše žádosti posoudím zdarma a nezávazně. Poptávejte výhradně na emailu: marcel.prazan@gmail.com
Marcel Pražan, olomoucky / 17.09.2014

Půjčíme Vám 10.000,-Kč - 200.000,-Kč
Půjčíme Vám 10.000,-Kč – 200.000,-Kč

Bez poplatků před a po vyplacení.
Bez registrů. Půjčit si můžete ihned na cokoliv.

Schválení půjčky probíhá po telefonu.
Do 20 minut od žádosti.

Při řádném splácení má každý klient nárok
na další půjčku s nižším úrokem.

Úvěr pro:
zaměstnance,
důchodce
OSVČ
matky na MD

Zavolejte, zanechte kontakt, zavoláme zpět.

Pro celou ČR.
Jana Finanční, olomoucky / 14.09.2014

Unikátní fofr půjčka i do 500.000,-Kč
Unikátní fofr půjčka - vyplňte online formulář, v dalším kroku máte možnost zažádat i o půjčku do 500.000,-Kč
JanaPánková, olomoucky / 12.09.2014

Dostupná půjčka do 3 miliónů Kč
Nabízíme krátkodobé a dlouhodobé úvěry, které jsou dostupné na našich internetových stránkách www.kbpujcky.cz. U nás neplatíte žádné poplatky předem, ani nevoláte na placené čísla. Stačí jednoduše zadat své kontaktní údaje do naší online žádosti a my vás budeme obratem kontaktovat. U nás si můžete půjčit až 3 milióny Kč do 48 hodin. Nabízíme u naší nebankovní půjčky solidní jednání a rychlé vyřízení.
Iva Novotná, olomoucky / 10.09.2014

Bez registru Vám půjčíme 50 000 – 3 000 000 Kč
Bez registru Vám půjčíme 50 000 – 3 000 000 Kč

Přímý poskytovatel přichází s exkluzivní nabídkou půjčky přímo Vám na míru. Půjčka je bezúčelová, tudíž ji můžete použít zcela na cokoliv – klasický úvěr, ani konsolidace či hypotéka už není žádný problém. Půjčka je určena jak zaměstnancům, tak i podnikatelům, ženám na MD, seniorům. Nabídka je časově omezená – proto neváhejte a zažádejte ihned v online formuláři na www.expres-pujcka.com a očekávejte, že se Vám do 24 hodin ozveme z našeho úvěrového centra s individuálním řešením Vašeho požadavku.

Petromila Dostálová, olomoucky / 8.09.2014

Férové jednání
Nebankovní půjčka od 10.000,- do 200.000,-Kč - půjčka je bezúčelová - neručíte majetkem. Pro OsvČ do 200.000,-Kč. Neprověřujeme registry, ano Solus - tudíž vysoká průchodnost. Schválení do 15 minut od kontaktování Půjčka je určena: zaměstnance důchodce - starobní , invalidní matkám na MD OSVČ, podnikatelé - do 200.000,-Kč Nevybíráme poplatky před ani po vyplacení Při řádném splácení nárok na další půjčku, možnost odkladu splátek až na 3 měsíce. Kontaktujte: Jana Pánková - 739 479 816 financnirezerva@gmail.com - napište SMS nebo email

Finanční, olomoucky / 5.09.2014

Půjčka do 24 hod
rychlé korektní jednání, 5 000 - 50 000Kč,až k Vám domů
Berta, olomoucky / 3.09.2014

Rychlé půjčky do 5 tisíc
U nás půjčky vyřizujeme expresně. Vyplňte žádost a peníze máte na učtě za 15 minut!

Půjčka bez ručitele 10 - 150 tisíc
U nás nepotřebujete ručitele! Jednoduše vám půjčíme až 150 tisíc korun, vyplňte naší online žádost a získejte půjčku!

Půjčky všem bez poplatků
Pro vyřízení půjčky do 24hodin na měsíční splátku volejte 777467392 nebo pište na email jistotazd@seznam.cz
Zdenka, olomoucky / 3.09.2014

Nebankovní úvěry pro Vás
Neuvěřitelná nabídka úvěru pro Vás od 30.000 Kč do 2.500.000 Kč s možnou splatností až 240 měsíců. Tato nabídka platí pro celou ČR a pro všechny občany do 70ti let. Realizace celého úvěru do 48 hodin. Nejnižší úroková sazba na trhu. Žádosti posoudím zdarma a nezávazně. Poptávky zasílejte na email: nebankovni.sluzby@gmail.com
Radim Ochotný, olomoucky / 2.09.2014

Půjčka do 24 hod
rychlé jednání, peníze při podpisu smlouvy.
Berta, olomoucky / 2.09.2014

Závratná nabídka úvěru
Nabídka financování od soukromého investora od 30.000 Kč do 2.500.000 Kč bez prokazování účelu, úvěr lze také použit ke konsolidaci Vašich závazků. Individuální přístup ke každému žadateli, výše splátek a doba splatnosti přizpůsobena vašim finančním možnostem. Předčasné splacení části nebo celého úvěru zcela zdarma a bez navýšení. Bez poplatků předem a bez podvodných praktik. Solidní a rychlé jednání samozřejmostí. Zpracování žádosti je zcela zdarma a nezávazně. Poptávky zasílejte výhradně na email: nebankovni.sluzby@gmail.com
Radim Ochotný, olomoucky / 27.08.2014

nabídka úvěr 3% sazbou
Licencovaný úvěr věřitel, nabízíme cenově dostupné půjčky na 3% úrokovou sazbou k dispozici pro místní a mezinárodní dlužníků, Jsi vážně zájem o skutečnou půjčku bez stresu? Potřebujete tento úvěr pro podnikání a vymazat své účty? Pak nám zašlete e-mail se pro více informací na adrese: rayrichardfinanceservice@gmail.com
Ray Richard, olomoucky / 26.08.2014

Férová americká hypotéka za seriózních podmínek
POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
Po dlouhodobých zkušenostech s prací s klienty jsme vytvořili bezkonkurenční produkt nebankovního charakteru – půjčku se zástavou nemovitosti tzv. americkou hypotéku. Snažili jsme se vytvořit poctivý a přívětivý produkt pro širokou škálu klientů bez zbytečného papírování a zdlouhavých formalit. Pro klienta tímto plyne mnoho výhod:
******************************************************************
V prvé řadě si zakládáme na co nejlepší informovanosti našeho zákazníka tzn. veškeré detaily a informace sdělíme ihned a bez zbytečných skrupulí, s klientem jednáme férově a na rovinu. Klient neplatí žádné poplatky předem, ba naopak klient získá předem posouzení zcela zdarma. Jinými slovy, se zákazníkem se spojí náš finanční konzultant a celá žádost bude detailně prokonzultována zcela nezávazně a bez žádných poplatků. Klient tak získá objektivní pohled na danou věc a to od profesionála s dlouholetou praxí v oboru. Další výhody jsou např. možnost předčasného doplacení úvěrů a to bez sankcí, nezkoumání účelovosti půjčky, nahlédnutí do smluvních podmínek před uzavřením smlouvy je samozřejmostí.
******************************************************************
Klient může dát do zástavy: byt v OV, byt družstevní, rodinný dům, rekreační a komerční objekty a zcela výjimečně i zajímavý stavební pozemek. Ručit se může i nemovitostí třetí osoby. Poskytujeme finanční prostředky od 100 000,- až do 60% tržní hodnoty nemovitosti, splatnost se pohybuje od 1 roku do 20 let. Peníze lze využít i na doplacení nevýhodných zástav, půjček, nebo exekucí = konsolidace úvěrů.
******************************************************************
Není v našem zájmu „sedřít klienta z kůže“, jak je mnohdy patrné u různých poskytovatelů půjček. V případě nutnosti se snažíme klienta usměrnit a přesvědčit, aby si půjčil opravdu jen nutné množství peněz, aby byla půjčka v rozumných mezí, nicméně děláme maximum, abychom klientovi vyšli vstříc a nejlépe vyhověli jeho požadavkům v rámci možností nebankovního sektoru. Zároveň jsme si vědomi toho, že klient potřebuje rychle řešit svoji finanční situaci a tak se snažíme o co nejrychlejší vyřízení a vyplacení hotovosti. Zákazníkovi budou nabídnuty ty nejvýhodnější možnosti a případně nejschůdnější alternativy a vše s veškerým poradenstvím zcela zdarma.
******************************************************************
Detailně se informujte na našich webových stránkách www.iprofiuver.cz/americka-hypoteka a nebudete se muset ničeho obávat, i nebankovní sektor nabízí bezpečné půjčky. Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Veškeré dotazy směrujte na pujcka@iprofiuver.cz
Objednávejte prostřednictvím bezplatného a nezávazného online formuláře. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

iProfiúvěr, olomoucky / 22.08.2014

Férová a jasná půjčka bez podvodných praktik

Řešte své finanční problémy rychle, ale bez rizika. Nabízíme Vám peníze nebankovně za to solidně. Ukončete tak své dluhy a splácejte pouze jeden úvěr. Úrok je solidní a možnost získat tyto peníze má téměř každý. Finanční pomoc od prověřených investorů je Vaše jedinečná šance. Jednoduchá dokladovost, rychlé schválení i vyplacení peněz. Nabízíme finanční prostředky od 30tis. do 3 mil.Kč. Podmínkou je měsíční příjem. Můžete si sami zvolit délku splácení. U nás půjčku dostanete bez poplatku a bez náhledu do registru. Přehledné podmínky, seriózní a profesionální přístup. Naším úmyslem je Vám pomoct z Vašich dluhů, vyplacení několika nevýhodných půjček. Nebuďte zoufalý, nastartujte svůj život a řešte své potíže úvěrem přes nás.
Soukromý investor, olomoucky / 22.08.2014

Půjčka na směnku od MM
Nabízím vám půjčku od 50 000 do 750 000Kč. Vše je bez poplatku!. K vyřízení půjčky potřebujete platný OP+druhý doklad. Půjčka je vhodná skoro pro každého. Exekuce není překážkou.Půjčka od nás vyřeší Vaše finanční problémy.Peníze k dispozici do 48 hodin po podpisu. Online žádost o půjčku na : minskymirek@gmail.com
Mirek Minsky, olomoucky / 21.08.2014

Limitovaná nabídka: půjčka 50 000 – 3 000 000 bez náhledu do registrů.
Limitovaná nabídka: půjčka 50 000 – 3 000 000 bez náhledu do registrů.

Přímý poskytovatel nyní dává časově omezenou nabídku půjček a úvěrů do vyčerpání investičního kapitálu. Úvěry jsou určeny podnikatelům, zaměstnancům, ženám na MD, také seniorům. Neváhejte a zažádejte už dnes on-line na www.expres-pujcka.com a do 24 hodin se Vám ozve úvěrový specialista s nabídkou finančního produktu na míru právě pro vás.
Petromila Dostálová, olomoucky / 20.08.2014

NEZADLUZUJTE SE JESTE VICE!ODDLUZTE SE!!
Máte dluhy a nestíháte je splácet? Proč si brát půjčky na půjčky, když existuje oddlužení, které Vám schválí soud? Splácejte jen tolik, kolik můžete! Nyní pro živnostníky, důchodce, zaměstnance i nezaměstnané. Províce info stačí prozvonit, ráda vše vysvětlím...fungujeme s pobočkami po celé ČR
Marie Šťastná, olomoucky / 18.08.2014

Porovnávač půjček
Vyplňte náš jednuduchý formulář a ihned vám porovnáme vhodné půjčky právě pro vás!

Půjčka bez registru 3 - 50 tisíc
Transparentní půjčka, půjčte si až 50 tisíc korun, jednoduše bez registru a skrytých poplatků! Vyplňte naší online žádost a půjčka může být vaše.

Rychlá půjčka 1 až 10 tisíc
Zažádejte si o naší rychlou půjčku! Vyplňte naší žádost a peníze můžete mít do hodiny na vašem bankovním účtu!

Revoluce na trhu úvěrů
Nabízím možnost finančního úvěru od 20.000 Kč do 1.500.000 Kč bez kontroly registrů, bez ručení nemovitostí, bez podvodného jednání. Doba splatnosti až 240 měsíců. Garance solidního jednání. Srozumitelné podmínky poskytnutí. Kompletní informovanost o produktu, splácení a úrocích. Podepisujete vždy smlouvu k vám schválenému produktu. Sestavení nabídky je zdarma a nezávazně. Vaše žádosti pište na email: nebankovne@gmail.com
Michal Šťastný, olomoucky / 13.08.2014

U NÁS si lze půjčit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Naše výpůjční služba je jednou z největších v ČR, pracujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jako jediní v celé ČR Vám dokážeme zajistit peníze. Chcete získat rychlou půjčku co nejrychleji? Není nic jednoduššího. Jediné, co potřebujete - vyplnit online žádost. Žádné zbytečnosti jen pro lidi co opravdu potřebují. Peníze dostanete přímo na Váš bankovní účet již ve stejný den. www.penizerychle.biz
Rychlé Půjčky, olomoucky / 11.08.2014

Rychlá půjčka na Olomoucku,Prostějovsku a Přerovsku a Mohelnicku
Nabízíme půjčku od 5.000 Kč se splatností 5 až 48 měsíců pro zaměstnané, OSVČ, ženy na MD a důchodce. Dále zajistíme nebankovní hypotéku, konsolidace půjček a vyplacení exekucí!
Miroslav Gut, olomoucky / 11.08.2014

Půjčka na směnku žádost online.
Půjčka od 50.000,- Kč až 750.000,- Kč od nás vyřeší Vaše finanční problémy.Peníze k dispozici do 48 hodin po podpisu. Online žádost o půjčku na : minskymirek@gmail.com
Mirek Minsky, olomoucky / 5.08.2014

Spolehlivá půjčka bez podvodů
Potřebujete půjčit peníze a v bance Vám nevyšli vstříc? Tak neváhejte a využijte naší nabídku spolehlivé půjčky bez podvodů od 20.000 Kč do 1.500.000 Kč bez kontroly bankovních a nebankovních registrů, bez ručitele a nutnosti ručit nemovitostí. Tato nabídka platí pro celou ČR. Na Vaše žádosti obratem odpovím a zašlu Vám nejvhodnější nabídku zcela zdarma a nezávazně. Vaše žádosti pište výhradně na email: nebankovne@gmail.com
Michal Šťastný, olomoucky / 4.08.2014

U NÁS si lze půjčit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Už jste se snažili získat půjčku nebo úvěr od banky, ale bez úspěchu? Naléhavě potřebujete peníze a nebo se dostat z dluhů? Potřebujete peníze na rozšíření nebo zavedení vlastního podnikání? Získejte úvěr u nás, Naše 24 hodinová výpůjční služba je jednou z největších v ČR. www.penizerychle.biz
Rychlé Půjčky, olomoucky / 1.08.2014

Fajn půjčka - rychlá půjčka
Půjčte si od 4000 do 25000 Kč!!!!
Rychlost v pohodlí Vašeho domova.
Férovost.
Individuální zákaznický přístup.
Transparentnost.
Profesionální jednání.
On-line přehled nad svým účtem.
Neváhejte mě kontaktovat, těším se na naši spolupráci.
Jana Ouřadová, olomoucky / 1.08.2014

Nabídka půjček od poskytovatele
Nabídka půjček do 1.500.000 Kč. Bez kontroly registrů a ručení nemovitostí. Bez nutnosti potvrzovat příjem až do výše 500.000 Kč. Osobní konzultace je možná v místě vašeho bydliště. Zpracování vaší žádosti do 2 dnů. Nabídka je vhodná pro všechny typy žadatelů. Dokážu najít řešení i pro ÚP, SD, MD. Vaše žádosti o půjčku pište na email: nebankovne@gmail.com
Michal Šťastný, olomoucky / 1.08.2014

Od 50 000 do 3 000 000 na účet bez náhledu do registrů
Od 50 000 do 3 000 000 na účet bez náhledu do registrů

Podnikáte, jste žena na MD, zaměstnanec, nebo senior? Nezoufejte, u nás dostanete stejnou úrokovou sazbu jako v bance. Přímý poskytovatel nabízí půjčky, úvěry, konsolidační i hypoteční úvěry. Nízká úroková sazba a komfortní servis. Zažádejte on-line na www.expres-pujcka.com, pečlivě vyplňte on – line žádost a do 24 hodin Vás kontaktuje úvěrový specialista s nabídkou finančního produktu na míru pro Vás.

Petromila Dostálová, olomoucky / 31.07.2014

Rychlá nebankovní půjčka bez poplatku
Chybí vám peníze a hledáte rychlou nebankovní půjčku bez poplatku?
Pavel Krása, olomoucky / 30.07.2014

Konsolidace půjček
Vyplatíme vaše staré nevýhodné půjčky až do výše 300 000 Kč, získejte nižší splátku i lepší úrok! S námi ušetříte tisíce korun! Neváhejte a vyplňte naší online žádost.

Vata Online - 4999 Kč
Půjčte si z pohodlí vašeho domova, stačí vyplnit formulář a během chvilky máte na účtě až 4999 Kč!

Půjčíme vám až 25 tisíc do 60 minut!
Na našich nových internetových stránkách www.kbpujcky.cz nabízíme rychlé nebankovní půjčky s možností vyřízení úvěru až do výše 50000 Kč. Stačí pouze vyplnit naši nezávaznou online žádost a my Vás budeme obratem kontaktovat. Nabízíme pouze nebankovní půjčky kde opravdu půjčí až do výše 50000 Kč. Vyzkoušejte naše služby bez poplatků a nezávazně i Vy.
Iva Novotná, olomoucky / 29.07.2014

Pro podnikatele!
Potřebujete půjčit?Naletěli jste?Pokud podnikáte aspoň 6 měsíců jsme tu pro Vás! Žádné volání na 900 či poplatky. Pište sms nebo e-mail
Vendula, olomoucky / 29.07.2014

Potřebujete rychle peníze, nemůžete do banky?
Ozvěte se nám a najdeme pro Vás řešení. Nabízíme malé krátkodobé půjčky od 5000 do 50 000,-
I dlouhodobé půjčky do 100 000,- Peníze vyplatíme do 48 hod. od schválení, ženám na MD, důchodcům, zaměstnancům i OSVČ ve věku 21 až 70 let. Předčasné splacení zdarma. Zcela Bez Poplatků. Volejte na 605 888 233 nebo napište SMS, email: levnejsireseni@post.cz

levnější řešení, olomoucky / 27.07.2014

Revoluční podmínky jen do konce měsíce!
Nejvýhodnější nabídku tohoto roku. Revoluční podmínky jen do 31.7.2014 (půjčku lze kdykoliv předčasně splatit a doplatíte pouze do půjčené částky)! Půjčka vhodná pro běžné občany i podnikatele. Zaměstnanecká půjčka až 200 000 Kč pro klienty se stálým příjmem ze zaměstnání, se starobním důchodem, výsluhovou rentou, invalidním důchodem nebo mateřským příspěvkem. Podnikatelská půjčka do výše 110 000 Kč. Individuální řešení klientů a klientský servis i po uzavření smlouvy. Bez poplatků předem. Peníze vypláceny do 24 hodin od podpisu smlouvy. Volejte nebo pište ihned na 730 871 713
Miroslava Škarková, olomoucky / 23.07.2014

1