Konsolidace půjček

Máte hodně půjček a chtěli by jste je sloučit do jedné? Vhodným řešením by mohla být právě Konsolidace půjček, zde najdete i nabídky nebankovní konsolidace půjček bez ručení a bez registru, nabídka je opravdu široká a měl by si zde vybrat téměř každý.

50 000 Kč hotově na ruku
Půjčíme až 50 tisíc, bez registru, peníze vyplatíme hotově na ruku!

Rychlá hotovost až 30 tisíc
Výběr hotovosti na jakékoliv benzínce EuroOil nebo vám je zašleme na účet.

Dostupná půjčka až 100 tisíc
Bez kontroly registru, peníze předáme v hotovosti nebo vám je pošleme na účet.

Úvěr bez rizika a registru .
Úvěr bez rizika a registru .
Bezkonkurenční podmínky oproti konkurenci, poskytnem nebankovní úvěr s úrokem od 3,49% roční, bez rizika a registru . Vyřídíme konsolidaci půjček i exekucí, vyplatíme nevýhodné zástavy na nemovitostech. Zmaříme dražbu. Peníze poskytnem z vlastních zdrojů Vše najdete na www.hypoteka-bez-rizika.cz nebo volejte na 732 598 777 . Jako jediní se přizpůsobíme vašim podmínkám tak aby jste splátky mohli bez problému platit a neohrozilo to Váš rodinný rozpočet. Pomáháme po celé čr

RITO money office, Liberec / 27.06.2016

Půjčka 300 000 Kč-800 000 Kč od soukromého investora
Pro zaměstnance,důchodce a živnostníky.Bez nahlížení do registrů a bez poplatků předem.Platí pro celou ČR.
Daniela Benešová, Praha / 23.06.2016

Východisko z dluhové pasti
Oddlužení je cesta pro tisíce zadlužených klientů, kteří se ocitli v bludném kruhu exekucí, úvěrů, půjček. Oddlužením jsme již pomohli vyřešit svízelnou finanční situaci mnoha klientům. Bezplatně zkonzultujeme i Vaše finanční problémy a navrhneme nejvhodnější možnou cestu k osvobození od dluhů.
Petra Ryšavá, Liberec / 21.06.2016

Úvěr se zástavou – konsolidace, vyplacení exekuce 608 174 900
Máte zápisy v registrech dlužníků? Banky se k Vám otočily zády, máte možnost ručit nemovitým majetkem? Nabízíme neúčelovou americkou hypotéku do 60% tržní ceny nemovitosti se splatností až 20 let. Registry neřešíme, poplatky předem neinkasujeme. Úvěr vhodný primárně k vyplacení veškerých závazků na nemovitosti jako exekuce a jiné zástavy a taktéž ke konsolidaci dalších nevýhodných půjček. Náš úvěr je možné splatit kdykoliv předem a to bez penále, nabízíme našim klientům odhad a poradenský servis zcela zdarma. Úroková sazba je pevná a neměnná po celé splátkové období.
Podrobnosti na webových stránkách www.hypotekynebankovni.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Radim Petrásek, Praha / 21.06.2016

Kontaktujte nás pro lepší úvěr!
Neodkládejte řešení vašich finančních problému! Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s Vaší finanční situací!Řešíme i exekuce a dražby!
Veškeré konzultace jsou zdarma, část úvěru jsme schopni vyplatit při podpisu smlouvy hotově, zbytek zašleme na účet. Vše je o domluvě!
Zavolejte nám a předvědčte se sami.

www.emporo-uvery.cz
608 214 600
dotazy@emporo-uvery.cz
Emporo, Praha / 14.06.2016

Potřebujete pomoc?
Pomáháme zadluženým lidem. Zbavte se až 70% svých dluhů! Zbavte se exekucí a otravných telefonátů. Dluhová poradna Petry Ryšavé Vám pomůže s oddlužením dle platných zákonů. Insolvence (= osobní bankrot) je Vaše cesta k lepšímu životu bez dluhů. Volejte ještě dnes!
Petra Ryšavá, Liberec / 13.06.2016

Konsolidace s garancí jistoty
Stop insolvencím, exekucím a jiným finančním starostem. Na každou situaci máme pro Vás připraveno řešení, které Vám usnadní spokojenější život bez stresu. Bezkonkurenčním produktem Záchrana Domova vám zachráníme domov ( což je nebankovní úvěr se splátkou a úrokem od 2,49% p.a ročně jako v bance) Zajistíme až 500 000,-Kč bez zajištění nemovitostí. Dále řešíme Nebankovní konsolidace půjček a kreditních karet, refinancování nevýhodných zástav na nemovitosti. Půjčky na družstevní byty, Prostě řečeno vše kolem financí. Více naleznete na www.uverova-pohotovost.com. Nebo volejte 732598777 a naši specialisté vám velice rádi pomohou. V každém kraji máme své obchodní zastoupení.
info linka, Praha / 10.06.2016

Dluhová poradna
Pomáháme lidem, kteří se zadlužili a nezvládají splácet. Naši pracovníci na pobočkách v regionech jsou připraveni poskytnout Vám veškeré informace, týkající se Vašeho problému, analyzovat Vaši situaci a navrhnout možnost řešení Vaší těžké životní situace.
Petra Ryšavá, Liberec / 7.06.2016

Máte finanční problémy?
Bolí Vás hlava z dluhů? Bojíte se každého zvonku? Nezvládáte plnit své splátky? Nabízíme Vám pomocnou ruku: oddlužení, úvěry do 50.000,-Kč bez zajištění, konsolidace a další. Stačí vyplnit formulář, obratem se Vám budeme věnovat!
Zuzana Machová, Praha / 5.06.2016

První půjčka až 3 000 Kč bezúročně!
Bez doložení příjmu, navíc je první půjčka ZDARMA!

4500 Kč do 15 minut!
Expresní půjčka! Půjčíme až 4500 Kč na 30 dní, zažádejte, peníze do 15 minut na vašem účtě.

80 000 Kč bez registru
Půjčka je bez ručitele a bez kontroly registru dlužníků, půjčíme i vám.

Refinancujte pomocí P2P půjčky s úrokem už od 3%!
Banking Online jako jediné P2P tržiště v České Republice nabízí možnost získat P2P půjčky s úrokem už od 3% a poplatky pouze 1,5% pro žadatele a 0,8% pro investora!

P2P půjčky od 80 000 Kč až do 500 000 Kč!
Banking Online, Praha / 1.06.2016

Osobní bankrot vám pomůže
Pro skutečné oddlužení je třeba splňovat jasné podmínky: schopnost splatit alespoň 30% svých závazků během 5 let, mít alespoň dva věřitele, dluhy musí být po splatnosti déle než 30 dní. Nabízíme Vám pomocnou ruku. Pokud jsou dodrženy všechny podmínky stanovené zákonem, nebrání nic tomu, abyste se zbavili Vašich dluhů až do výše 70%.
Petra Ryšavá, Liberec / 31.05.2016

Vyplacení exekuce nemovitosti, konsolidace 608 174 900
V případě nařízených exekucí dlouho neotálejte a začněte rychle svojí finanční situaci řešit. Zastoupíme Vás v jednání s Vašimi věřiteli a oproti zástavě nemovitosti zajistíme vyplacení všech exekucí na nemovitosti. Nabízíme poměrně vysoké finance od 100 tisíc Kč a to až do 60% tržní ceny nemovitosti se splatností až 20 let. Do registrů nenahlížíme, poplatky předem si neúčtujeme. Možnost předčasných splátek bez inkasovaných penále, garantovaná pevná úroková sazba po celou dobu splátkové období. Na požádání odhad nemovitosti zdarma. Předkládáme úvěrovou smlouva za seriózních podmínek předem k prostudování.
Podrobnosti na webových stránkách www.hypotekynebankovni.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Radim Petrásek, Praha / 30.05.2016

Dluhová problematika
Pomáháme zadluženým lidem. Zbavte se až 70% svých dluhů! Zbavte se exekucí a otravných telefonátů. Dluhová poradna Petry Ryšavé Vám pomůže s oddlužením dle platných zákonů. Bez oddlužení Vaše dluhy narůstají každý den. Nenechávejte proto řešení na poslední chvíli, zachraňte svůj zbývající majetek před exekutory a domluvte si bezplatnou konzultaci.
Petra Ryšavá, Liberec / 24.05.2016

Neúčelové finance se zástavou nemovitosti 608 174 900
Se zástavou nemovitého majetku nabízíme levně a výhodně neúčelové finance cca do 60% tržní hodnoty nemovitosti. Registry neřešíme, poplatky předem neinkasujeme. Půjčka vhodná např. k vyplacení exekucí a zástav na nemovitosti, k rekonstrukci nemovitosti, ke konsolidaci nevýhodných úvěrů, jako podnikatelský úvěr apod. Do zástav přijímáme všechny typy nemovitostí, včetně bytů družstevních. Odhad, poradenský servis, posouzení žádosti zcela zdarma a to i v případě pozdějšího odstoupení od žádosti. Úroková sazba pevná neměnná po celou dobu splácení, možnost předčasného doplacení bez penále. Úvěrová smlouva za seriózních podmínek předem k prostudování.
Více info k nebankovní půjčce na webu www.hypotekynebankovni.cz nebo volejte na 608 174 900.

Radim Petrásek, Praha / 23.05.2016

Zajímá Vás Oddlužení?
Domluva s věřitelem není možná, neslyší neslyší Vás? Věřitelé Vám jen vyhrožují a nic je nezajímá? Zdá se Vám, že Vaše situace se již nedá vyřešit? Nabízíme Vám pomocnou ruku, Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot, konsolidace, hypotéka a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová, Praha / 22.05.2016

Refinancování nevýhodných úvěrů
Refinancování nevýhodných úvěrů
Potřebujete rychle splatit své starší dluhy. Přesně pro Vás jsme tady my s naši nebankovní konsolidací půjček a úvěrů s bankovním úrokem se splátkou na milion za 5249 ,- Kč Umíme si poradit i s částkou na 500 000 bez zajištění nemovitosti. Ke všemu vyplatíme vaše exekuce, zmaříme dražbu, Refinancujeme nevýhodné zástavy na nemovitosti. Půjčíme i na družstevní byt. Vše najdete na www.hypoteka-bez-rizika.cz. Nebo volejte na 732598777 Pomáháme po celé ČR

Info Linka, České Budějovice / 19.05.2016

Umožníme Vám žít bez dluhů
Dlužíte, kam se podíváte? Pro většinu je snaha splatit úvěry jinou půjčkou, to je ovšem obrovská chyba. Osobní bankrot není ostuda, ale řešení vašich dluhů. Nabízíme pomocnou ruku - poradenství a vyhodnocení šance na osobní bankrot, vypracování úspěšného návrhu na osobní bankrot.
Petra Ryšavá, Liberec / 17.05.2016

Rychlé peníze až 45 000 Kč
Půjčíme 1 000 - 45 000 Kč se splatností až na 12 měsíců.

4000 Kč do 15 minut na účtu
Stačí si zažádat online, peníze zasíláme okamžitě na váš bankovní účet.

Nevíte si rady?
Jste člověk, kterému se shodou nešťastných událostí život zkomplikoval a nyní si neví rady, jak by situaci vyřešil, jelikož splátky dluhů jsou tak vysoké, že se již nadále nedají zvládnout? Jste člověk, který se dostal do situace, kdy přeplácí půjčku půjčkou? Pokud je Vaše odpověď ano, pak Vám nabízíme řešení! Tím je oddlužení neboli osobní bankrot dle podmínek insolvenčního zákona! Rádi Vám s ním pomůžeme! Kontaktujte nás!
Petra Ryšavá, Liberec / 12.05.2016

Půjčky v jedné - Konsolidace
• Spojíme Vaše půjčky od 100.000,- Kč až do 3,000.000,- Kč
• Splatnost až 20 let s možností celou půjčku dříve splatit
• Ručení nemovitostí – byt, rod. dům, zemědělská stavba aj.
• Neprověřujeme registry a nechceme potvrzení Vašich příjmů
• Žádné skryté poplatky a platby předem, poradenství zdarma
• Méně starostí, méně jednotlivých plateb, méně úřadování
• Konsolidovaná půjčka má výhodnější úroky a nižší splátky
• Příkladně – při výši půjčky 500 tis. Kč bude Vaše nová
splátka 4.047,-/měs. na 20 let s akčním úrokem 6,4 % p.a.

TRIGRAM FRO, Plzeň / 12.05.2016

Mějte své dluhy pod kontrolou!
Oddlužením jsme již pomohli vyřešit svízelnou finanční situaci mnoha klientům. Bezplatně zkonzultujeme i Vaše finanční problémy a navrhneme nejvhodnější možnou cestu k osvobození od dluhů. Poskytneme Vám veškerou potřebnou asistenci a administrativní i právní pomoc při vypracování insolvenčního návrhu spolu s návrhem na povolení oddlužení dle insolvenčního zákona.
Petra Ryšavá, Liberec / 9.05.2016

Konsolidace, vyplacení zástav, exekucí a úvěrů 608 174 900
Nabízíme úvěr se zástavou nemovitosti po celé ČR vhodný k vyplacení zástav na nemovitosti, exekucí, ke konsolidaci nevýhodných půjček, jako vklad do podnikání, k rekonstrukci nemovitosti apod. Finanční prostředky cca do 50-60% tržní hodnoty nemovitosti a to bez registru a poplatků předem. Úroková sazba pevná a neměnná, možnost předčasných splátek bez penále. Odhad, poradenský servis a posouzení žádosti zcela zdarma. Možnost zastavení nemovitosti třetí osoby. Úvěrová smlouva za poctivých podmínek předem k prostudování.
Více informací k nebankovní půjčce na webu www.hypotekynebankovni.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Radim Petrásek, Praha / 9.05.2016

Oddlužení
Máte dluhy? Bojíte se exekutorů? Nebo jen žijete od výplaty k výplatě? Pomůžeme Vás zbavit se těchto problémů! Oddlužení dle insolvenčního zákona je jediný způsob jak se zbavit dluhů. Za 5 let zaplatíte minimálně 30% a zbytek vám bude odpuštěn. Provedeme Vás celým procesem - od sepsání návrhu po úspěšné povolení oddlužení.
Kateřina Kraváčková, Zlín / 9.05.2016

Bezpečné půjčky bez rizika s ručením nemovitostí, pozemkem
Bezpečná půjčka
Naše produkty jsou vytvořeny tak, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám a požadavkům našich klientů. Podmínky smluv jsou seriózní a srozumitelné. Smlouvy jsou jednoduché a klienti je mají k dispozici před podpisem smluv, tak aby měli dostatek času pro jejich přečtení a případné dotazy.
Rychlé poskytnutí
V případě doložení kompletních podkladů můžete mít své peníze již na druhý den. Vaše závazky a exekuce vyplácíme i v tentýž den, kdy se realizuje podpis smluv.
Snadné vyřízení
Žádné zbytečné formality, žádné cestování kvůli podpisu smluv, žádné zdlouhavé vyřizování. Půjčku vyřídíte jednoduše z pohodlí vašeho domova.
Výhodné podmínky
Solidní úroková sazba vám zajistí nízké splátky, které vás nezatíží. Půjčku je možné kdykoliv bezúročně předčasně splatit. Při opoždění vaší splátky nehrozí sesplatnění půjčky s pokutami jako je tomu u většiny konkurenčních poskytovatelů půjček.
Postaráme se o řešení a vyplacení vašich exekucí
Jsou vaše závazky po splatnosti, nebo již ve fázi exekučního řízení a nevíte si rady? Přenechejte své finanční problémy bezplatně našim pracovníkům, kteří vaše závazky vyřeší, sníží a zaplatí. Pomůžeme vám s vašimi exekucemi.
• Kterýmkoliv z našich produktů za Vás můžeme vyplatit vaše exekuce. Dokonce i ty, které jsou již ve fázi vyhlášené dražby vaší nemovitosti.
• Na základě plné moci zkontaktujeme exekutorské úřady, které proti Vám vedou exekuční řízení.
• Všechny potřebné kroky ke zjištění zůstatků i doplacení a ukončení všech exekucí vyřídíme za Vás.
• Poté budete mít svou situaci vyřešenou jediným úvěrem od nás, který budete měsíčně splácet, nebo jej kdykoliv předčasně doplatíte.
• Jsme nebankovní instituce, nepožadujeme tudíž výpis z registru dlužníků.
• Vše vyřizujeme co nejrychleji.
• Spojíme vaše půjčky do jediné. Využijte konsolidaci půjček.

Martin Švejda, Praha / 8.05.2016

Řešíte oddlužení?
Hledáte způsob jak vyřešit své dluhy? Bojíte se otevřít dveře či zvednout telefon? . Nabízíme pomoc ve vaší tíživé finanční situaci, - oddlužení konsolidace, hypotéka a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová, Praha / 8.05.2016

Vaše cesta k řešení dluhů - Dluhové centrum
Dokážeme Vám pomoci, poněvadž jsme to zažili taky! Již spíme klidně :-)
Osobní bankrot mohou využít také podnikatelé,důchodci, nezaměstnaní či ženy na mateřské!
Řešíme za vás vše viz níže!
A vždycky osobně!
Co obsahuje služba osobní bankrot?
Ověříme zda splňujete podmínky osobního bankrotu, vyplníme s Vámi všechny potřebné formuláře, zajistíme veškeré potřebné právní náležitosti a vypracujeme pro Vás podklady pro podání oddlužení.
Služba zahrnuje:
1) Zhodnocení Vaší situace a vyhodnocení šancí na Osobní bankrot - konzultace - 200,-Kč
2) Převzetí podkladů potřebných k vyhlášení Osobního bankrotu - 0,- Kč
3) Zpracování podkladů, vypracování žádosti k soudu - služba hrazena INSJ 5000,-Kč/INSM 7500,-Kč
4) Podání návrhu k soudu - zdarma
5) Průběžné poradenské služby v rozsahu potřebném k úspěšnému Osobnímu bankrotu - Hrazeno
Oddlužení:
- uděláme finanční analýzu Vašeho zadlužení
- zpracujeme pro Vás podklady pro podání oddlužení
- obstaráme veškeré potřebné právní náležitosti
- tyto služby poskytujeme v rámci Moravskoslezského kraje, i u Vás doma
Více informací: http://www.dluhove-centrum.cz
Jitka Vosáhlová, Ostrava / 5.05.2016

10 000 Kč na 30 dní
Stačí vyplnit online žádost a peníze hned zasíláme na váš účet.

Půjčka se zástavou nemovitostí
Půjčíme vám 50 000 Kč - 1,88 mil. Kč na dobu až 15 let!

Půjčky 4 999 - 166 000 Kč
Online půjčka od Profi Credit je přesně pro ty kteří potřebují peníze ihned.

Potřebujete sjednotit dluhy?
Máte vysoké dluhy a nemůžete je splácet? Dostali jste se do finančních potíží a chcete je zodpovědně řešit? Potřebujete pomoci sjednotit všechny dluhy v jednu únosnou částku? Chcete žít do 5 let bez dluhů a snížit je až o 70%? Nevíte si rady, jak řešit svoji finanční situaci? Dluhová poradna Petry Ryšavé Vám pomůže tíživou finanční situaci řešit formou osobního bankrotu.
Petra Ryšavá, Liberec / 2.05.2016

Zajímá Vás Oddlužení?
Nezvládáte splácet všechny své půjčky a hrozí vám exekuce, je nejvyšší čas tuto situaci začít řešit. Hrozí Vám exekuce nebo Vás již dostihla? Nevíte již jak řešit problémy s věřiteli? Potřebujete najít způsob jak vše úspěšně vyřešit? Nabízíme oddlužení a poradenství v oblasti dlužné situace osob, osobní bankrot, řešení dluhů, exekucí formou oddlužení dle zákona,(tzv.osobní bankrot). Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová, Praha / 1.05.2016

Tíží vás nabrané závazky
Pomůžeme Vám. Zrušíme vymáhání, zastavíme exekuce. Sjednotíme půjčky do jednoho úvěru s nízkou splátkou - neprověřujeme bankovní registr. Zpracujeme insolvenční návrh fyzické osobě, vyřídíme společný osobní bankrot manželů, oddlužení podle zákona zajistíme i podnikatelům.
Petra Ryšavá, Liberec / 26.04.2016

Vyplacení exekuce nemovitosti, konsolidace 608 174 900
V případě nařízené exekuce nemovitosti neotálejte moc dlouho a okamžitě začněte svojí finanční situaci řešit. Ušetříte si tak peníze a střechu nad hlavou. Oproti zástavě nemovitosti nabízíme finanční prostředky vhodné k vyplacení exekucí, zástav, ke konsolidaci půjček apod. V případě exekuce nemovitosti Vás zastoupíme v jednání s Vašimi věřiteli a zajistíme vyplacení exekucí a případné zbylé financ e vyplatíme na běžný účet. Vše bez registru bez poplatků předem s možností předčasných splátek bez pokut. Poradenský a právní servis zcela zdarma. Úvěrová smlouva za poctivých podmínek předem k prostudování.
Více informací k produktu na webu www.hypotekynebankovni.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Radim Petrásek, Praha / 25.04.2016

Nezvládáte splátky?
Dluhy Vám přerůstají přes hlavu? Víte, že se můžete zbavit dluhů ? Poradíme Vám jak se zbavit dluhů! Konzultace zdarma. Nabízíme komplexní finanční služby pro občany z ČR, Insolvenční návrh, oddlužení a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!

Zuzana Machová, Praha / 24.04.2016

Jak se zbavit exekucí?
Podání žádosti o oddlužení, komunikace se soudem, diskrétnost. Soudem uznaný splátkový kalendář na 60 měsíců a snížení dluhu až o 70% celkových pohledávek!!! Pokud budete něco konkrétního potřebovat, pište, zavoláme zpět!! Jsme k dispozici pro celou ČR. Řešte svou situaci co nejdříve. Vše diskrétně. Již během první konzultace budete vědět, zda jsme schopni najít řešení a informace, jak by vše případně mohlo probíhat.
Petra Ryšavá, Liberec / 22.04.2016

Oddlužení
Oddlužení (tzv. osobní bankrot) je způsob řešení kdy nezvládáte splácet své dluhy. Dluhy sjednoceny a zbytek dluhů může být dlužníkovi po řádném pětiletém splácení až do výše 70% odpuštěn. Oddlužení je efektivní legální řešení Vašich problémů.
Petra Ryšavá, Liberec / 19.04.2016

Hledám velmi schopného finančního poradce.
Hlavní cíl a řešení: Konsolidace stávajících půjček ( spotřebitelské úvěry u 2 bank ) a s tím související pořízení ojetého nebo nového auta.
Varianty: Bez ručení nemovitostí, bez ručitele nebo s ručením nemovitostí, s ručitelem.
Bohužel jsem v registru. Jsem zaměstnancem a po dobu 1. roku řádně splácím půjčky. Bližší info nebo na jakékoliv dotazy vám velmi rád odpovím na email nebo při osobním jednání.
Poznámka: Mám několik poradců. Poradí mě, ale pokud jsem v registru, tvrdí, že to nejde. Nevěřím tomu. Pevně doufám a věřím, že mi dokážete nejen poradit, ale hlavně najít odpovídající řešení. Děkuji za nabídky.

Libor, Praha / 19.04.2016

Konsolidace do 300 tisíc
snižte vaší měsíční splátku, zvolte konsolidaci půjček!.

Půjčka 3 000 Kč až na 45 dní
Půjčka bez ručitele a bez dokládání příjmů, vyřídíte online.

Výhodná půjčka do 150 000 Kč
Půjčka na cokoli jen chcete až 150 tisíc bez nutnosti ručitele. Vyřízení půjčky zdarma!

Rychlé vyplacení exekuce nebo konsolidace jiných půjček
Vyřídím úvěr od soukromého investora BEZ poplatků předem, velice rychle.
Úvěr do 50000,-můžete mít bez zástavy nemovitosti, může žádat i jeden z manželů v případě SJM, peníze vyplácím v hotovosti při podpisu smlouvy. Do druhého dne od podání žádosti.
Úvěr nad 50000,- vyžadujeme ve většině případů ručení memovitostí nebo pozemkem. Peníze vyplácím opět v hotovosti při podpisu smlouvy.


ing. Pokorná, Jihlava / 19.04.2016

Vyplacení exekuce, konsolidace půjček 608 174 900
V případě že již nestačíte splácet veškeré závazky, nabízíme neúčelovou půjčku se zástavou nemovitosti po celé ČR. Půjčka vhodná k vyplacení všech exekucí, zástav na nemovitosti + k dalšímu zkonsolidování půjček, úvěrů, kontokorentů, kreditních karet apod. Snížíte si tak celkovou splátku a výši celkového úroku, včetně administrativy spojené s veškerými závazky. Registry neřešíme, poplatky předem neinkasujeme. V případě nařízené exekuce se spojíme s vašimi věřiteli a zajistíme řádné vyplacení exekuce a případné zbylé finance zašleme na běžný účet klienta. Dlouho neotálejte a začněte rychle svojí situaci řešit, ušetříte tak své finance.
Více informací k produktu na webu www.hypotekynebankovni.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Radim Petrásek, Praha / 18.04.2016

chce splácet nebo splatit?
Každý z nás má možnost výběru a rozhodnutí, dle své vlastní vůle. Ale jak odpovíte na otázku zda-li své závazky chcete SPLÁCET nebo je SPLATIT.

Že nevíte jaký je v tom rozdíl? Pak si položte otázku: Chci a mohu splácet celou dobu a celý dluh + úroky poplatky apod. nebo chci splatit své závazky za nejdéle pět let a ušetřit mnoho tisíců díky finálnímu odpuštění nesplaceného dluhu?

Svou odpověď znáte jen Vy ..... kontaktujte nás, pomůžeme i Vám
https://www.facebook.com/INSOLVEN%C4%8CN%C3%8D-CENTRUM-1219728868042780/?fref=ts
IC, Ústí nad Labem / 18.04.2016

Pro každého máme řešení
Pro každého máme řešení

Našim klientům nabízíme nebankovní úvěry a hypotéky s garancí nejnižších splátek. Se S SPLÁTKOU A ÚROKEM JAKO V BANCE od 2,49% p.a ročně Nabízíme pomocnou ruku ve stylu konsolidace půjček a exekucí, refinancování hypoték a nevýhodných úvěrů na nemovitostech a zmaření a zastavení dražby – Pokud nebude možné poskytnout úvěr s jakýchkoliv důvodů a hrozí Vám prodej toho nejcennějšího svého domova, máme pro vás také řešení Odkupu zadlužených nemovitosti s možnosti bydlení na dožití. Vše si důkladně přečtěte na naších web stránkách www.hypoteka-bez-rizika.cz pro rychlí kontakt neváhejte zavolat na 732598777 Poradenská činnost zdarma samozřejmostí.

Pomáháme po celé ČRod roku 2002

RITO money office, Hradec Králové / 17.04.2016

Oddlužení je na dluhy?
Nevíte jak dál? Dluhy Vás už nenechají spát? Nečekejte až u Vás zazvoní exekutoři. Vyřešte své dluhy hned, odkládání se nevyplácí. Dluhy si Vás vždy najdou v horší podobě. Oddlužení je úleva a skutečné řešení problémů. Konzultace zdarma. Pomůžeme Vám: oddlužení a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová, Praha / 17.04.2016

Poradenství, administrativa
Jste člověk, který si říká, že by nejraději vrátil čas a udělal vše znovu a lépe tak, aby současná situaci nikdy nenastala? Pokud je Vaše odpověď ano, pak Vám nabízíme řešení! Tím je oddlužení neboli osobní bankrot dle podmínek insolvenčního zákona! Rádi Vám s ním pomůžeme! Kontaktujte nás!
Petra Ryšavá, Liberec / 13.04.2016

Oddlužení chytré řešení!
Máte s dluhy problém? Nevíte kudy kam? Zbavte se dluhů! Exekuce již nebude Vaše noční můra. Konzultace zdarma. Pomůžeme Vám: oddlužení a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová, Praha / 13.04.2016

Návrh na povolení oddlužení
Nabízíme oddlužení dle insolvenčního zákona (osobní bankrot), právní pomoc, finanční a dluhové poradenství. Řešíme půjčky, dluhy, úvěry a exekuce pomocí insolvence. Zpracujeme návrhy na povolení oddlužení, pobočky máme po celé ČR.
Petra Ryšavá, Liberec / 11.04.2016

Rychlé vyplacení exekuce nebo konsolidace půjček
Zajistím úvěr z čistě soukromých zdrojů na vyplacení exekucí, nevýhodných půjček nebo na konsolidaci.
Do 50000 bez zajištění - může žádat i jeden z manželů, kteří mají SJM, nad 50000 je většinou nutná zástava nemovitosti.
Nebudeme Vás nutit vyplácet stávající zástavy které na nemovitosti máte, můžeme být na LV i druzí v pořadí.
Peníze vyplácím v hotovosti oproti podpisu smlouvy. ŽÁDNÉ POPLATKY PŘEDEM!


ing.Pokorná, Jihlava / 11.04.2016

Trápí Vás dluhy a nevíte jak dál?
Zadluženost českých domácností stále stoupá. Ne každý ale dokáže své pohledávky hradit. Máme řešení, jak Vám pomoci při řešení Vaši finanční situace. Konzultace zdarma. Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes. Nabízíme: oddlužení, restrukturalizace, konsolidace, hypotéka a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová, Praha / 7.04.2016

Dluhová poradna
Bez oddlužení Vaše dluhy narůstají každý den. Nenechávejte proto řešení na poslední chvíli, zachraňte svůj zbývající majetek před exekutory a domluvte si bezplatnou konzultaci.
Petra Ryšavá, Liberec / 6.04.2016

Nepůjčujte si zbytečně drahé půjčky
Už máte dost předražených půjček a úvěrů?
Už Vás nebaví škemrat o vyšší půjčku nebo nižší splátku?
Už nechcete platit podvodníkům?
A pořád nenalézáte řešení své situace?

Nyní jste jej nalezli, žádné hloupé řeči, sliby ani poplatky !!

VIDEO NÁVOD jak na své neposedné dluhy zde:

YOUTUBE: https://www.youtube.com/watch?v=9lKVgCP2cf0

nebo

facebook: https://www.facebook.com/INSOLVEN%C4%8CN%C3%8D-CENTRUM-1219728868042780/?notif_t=page_user_activity&notif_id=1458504110908833
IC, Ústí nad Labem / 4.04.2016

Konsolidace půjček až do 1 mil. Kč
Pokud hledáte opravdu seriozní půjčku, úvěr, hypotéku, můžete se s opravdovým klidem obrátit na nás. Rozhodně Vám neslibujeme žádné nesmyslné a nereálné nabídky, kterých můžete číst v inzerátech opravdu mnoho, ale také po Vás nebudeme chtít žádnou kauci či poplatek dopředu, jak je dnes zvykem u většiny podvodných nabídek. Prostě jen a pouze naše serióznost za Vaší.
Naše půjčky jsou od 50 000 Kč až do 500 000 Kč bez zástavy na cokoliv, až do 1 000 000 Kč bez zástavy na konsolidaci jiných úvěrů.
Nesmíte mít žádnou exekuci, insolvenci či žalované a zesplatněné úvěry. Dále pro půjčku bez zástavy nesmíte mít prodlení ve splátkách u Vašich stávajících úvěrů. Zaměstnanci jen po zkušební době, OSVČ min. 6 měsíců podnikání a doložené DP.
Nízký úrok, nízké splátky, možnost předčasného doplacení. Navíc nemusíte nikam chodit, přijedeme za Vámi.
Garantujeme jasné, srozumitelné podmínky, rychlé a bezpečné jednání.
Volejte 606 505 032, od 8 do 20 hodin. Stačí prozvonit. www.uveryahypoteky.com

Martin Daněk, Brno / 4.04.2016

Konsolidace půjček se zástavou nemovitosti 608 174 900
Oproti zástavě nemovitosti finanční obnos do 60% tržní hodnoty nemovitosti se splatností od 1 roku do 20 let. Neúčelová půjčka bez registru a bez poplatků předem využitelná ke konsolidaci nevýhodných půjček a zástav, k rekonstrukci nemovitosti, k vyplacení exekucí apod. Pevná úroková sazba po celou dobu splácení, možnost předčasných splátek bez sankcí. Odhad nemovitosti + veškeré poradenství zcela zdarma. Působíme po celé ČR.
Více ke konsolidaci půjček na webu www.nebankovni-konsolidace-pujcek.cz, nebo volejte na 608 174 900.
Radim Petrásek, Praha / 4.04.2016

Platební neschopnost
Platební neschopnost je neschopnost dlužníka splácet své dluhy a tak dostát svým závazkům i přes snahu dlužníka splácet svůj dluh věřiteli. Jste-li dlužník, vyřešíme vaši neschopnost splácet. Poskytuje pomoc při oddlužení fyzických osob, jednotlivců i oddlužení manželů
Petra Ryšavá, Liberec / 3.04.2016

Vyřešíme Oddlužení!
Nemůžete spát a tíží Vás myšlenka, že Vás čeká nepříjemná exekuce, nebo se již exekuční příkaz objevil? Máte strach o svůj bankovní účet, plat? Chcete opět normálně žít bez strachu z exekutorů? Konzultace zdarma!Vyřešíme Vaší finanční situaci. Najdeme cestu k vyřešení: oddlužení restrukturalizace, konsolidace, refinancování, hypotéka a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová, Praha / 3.04.2016

Konsolidace drahých půjček, dluhů a exekucí
Nechcete platit vysoké splátky a máte zájem výrazně ušetřit? Hledáte takovou konsolidaci, která vám poskytne nízkou splátku, jako mají klienti u bankovní americké hypotéky? U nás si můžete sloučit všechny vaše finanční problémy do jedné nebankovní půjčky s nízkou splátkou. Za včasnou úhradu splátek vám navíc snížíme úrokovou sazbu, a to výrazně! Mezi další výhody patří: možnost doplacení kdykoliv zdarma bez pokut a sankcí, žádné poplatky předem, záznamy v registrech a exekuce nám nevadí. Konsolidovat můžete dluhy až do výše 3 000 000 Kč oproti zástavě nemovitosti. Nevadí nám, pokud je na nemovitosti nevýhodná zástava, exekuce nebo jiná omezení – všechny finanční problémy vyplatíme a konsolidujeme na nebankovní půjčku s nízkou splátkou. Spočítejte si své splátky na naší hypoteční kalkulačce a porovnejte nás s konkurencí.
NasePujcka.cz, Praha / 31.03.2016

1

Díky nebankovní konsolidaci půjček, můžete snížit svoji měsíční splátku až o několik tisíc korun, mimo jiné také můžete ušetřit pokud dostenete lepší úrokovou sazbu nemalé peníze! Konsolidace půjček se tedy opravdu vyplatí pokud máte více nevýhodných půjček.